مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2122 -تاریخ انتشار : یکشنبه 19 آبان 1392 -ساعت : 13:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ترک جلسه شورای مسکن مازندران به نشانه اعتراض توسط استاندار

ترک جلسه شورای مسکن مازندران به نشانه اعتراض توسط استاندار

مازند شورا: استاندار مازندران در اعتراض به ناکارآمد بودن جلسه شورای مسکن استان مازندران جلسه شورای مسکن مازندران را نیمه کاره رها کرد.

مازند شورا: ربیع فلاح جلودار صبح امروز در جلسه شورای مسکن استان مازندران در وقت مقرر جلسه حضور یافت.

در این جلسه جز مدیر بنیاد مسکن استان مازندران و مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران از حضور دیگر مدیران دستگاه‌های اجرای استان مازندران خبری نبود.

ربیع فلاح در جلسات قبلی استانداری مازندران خواستار برگزار کردن جلسات قوی‌تر در استانداری مازندران شد.

پس از شروع جلسه، مسائل درباره برخی ناهماهنگی‌ها در اجرای طرح‌ها آب و فاضلاب برای مسکن مهر مطرح شد که مسئولان آبفا در این زمینه مواردی را مطرح کردند که معاون عمرانی استاندار و استاندار مازندران از موارد و پاسخ‌های داده شده قانع نشدند.

استاندار مازندران که از حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان مازندران به شدت ناراحت بود و از ناهماهنگی‌ها موجود در جلسه گلایه داشت، تاکید کرد: جلسات استانداری مازندران باید با حضور مدیران دستگاه‌های اجرای مازندران برگزار شود و هر مدیری برای عدم حضور در جلسه باید از استاندار اجازه بگیرید.

قرار بود جلسه شورای مسکن استان مازندران تا ساعت 10 ادامه پیدا کند که استاندار مازندران تنها به دلیل ناهماهنگی‌ها موجود در بین مدیران ابتدایی برای اجرای مسکن مهر در برخی شهرهای مازندران جلسه را ترک کرد.

به گزارش فارس، جلسه شورای مسکن استان مازندران پس از ترک استاندار مازندران به ریاست هاشمی معاون عمرانی استاندار مازندران ادامه پیدا کرد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - ربیع فلاح - شورای مسکن - -

مطالب مرتبط با : ترک جلسه شورای مسکن مازندران به نشانه اعتراض توسط استاندار
نظر شما در مورد : ترک جلسه شورای مسکن مازندران به نشانه اعتراض توسط استاندار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها