مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2127 -تاریخ انتشار : جمعه 17 آبان 1392 -ساعت : 09:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
افتخار آفرینی نخبگان جوان مازندران و پیام تبریک استاندار

اختصاصی/ گزارش مازند شورا

افتخار آفرینی نخبگان جوان مازندران و پیام تبریک استاندار

مازند شورا: در این مسابقات، ایران با 42 اختراع به هشت مدال دست یافت، دو طلا، چهار نقره و دو برنز سهم مخترعان ایرانی بود که تیم هفت نفره مازندران با کسب چهار مدال بهترین و پرافتخارترین تیم حاضر ایرانی در مسابقات آلمان شد./ لطف الله آجدانی مشاورفرهنگي و رسانه ای دكتر ربيع فلاح پيام تبريك و تقدير استاندار مازندران را در اختيار رسانه ها قرار داد. پيام استاندار مازندران بدين شرح است:

مازند شورا: 5 جوان مخترع افتخارآفرین مازندرانی که با تیمی 7 نفره در مسابقات جهانی مبتکران و مخترعان نورنبرگ آلمان شرکت کرده بودند با کسب سه مدال نقره، یک برنز و سه دیپلم افتخار به ایران بازگشتند.

محمدرضا و حسین نجاتی مقدم،حنانه مهدوی، میلاد محمودیان و آرمان صابری مخترعان قائمشهری بودند که خانم مهدوی و محمودیان به دلیل عدم اخذ ویزا قادر نشدند که در مسابقات حضور یابند.

 مجید تجن‌جاری و محمد رضا نجاتی‌مقدم اختراع سیستم کنترل مدارات برقی با استفاده از سیگنال مغز، حسین نجاتی‌مقدم اختراع سیستم امتیاز دهی کاراته و آنالیز در جهان برای نخستین‌بار، آرمان صابری اختراع دستگاه غذادهی حیوانات به صورت هوشمند، مریم فرخی و میلاد محمودیان اختراع سیستم کنترل مدارات جت‌اسکی، حنانه مهدوی اختراع ثبت ساعت خودروهای فعلی به صورت هوشمند و عباس رضایی مدیر پژوهش و سرپرست تیم اعزامی، اختراع سیستم تصحیح متون برگه‌های امتحانی(چهار گزینه‌ای) را به این مسابقات ارائه کرده بودند.

در این مسابقات که با حضور مخترعان و مبتکران 45 کشور دنیا از تاریخ هشت لغایت 12 آبان سال جاری در شهر نورنبرگ آلمان برگزار شد 3 اختراع سیستم تصحیح متون برگه‌های امتحانی(چهار گزینه‌ای)، سیستم کنترل مدارات برقی با استفاده از سیگنال مغز و سیستم کنترل مدارات جت‌اسکی موفق به دریافت مدال نقره مسابقات شدند.

اختراع ثبت ساعت خودروهای فعلی به صورت هوشمند مدال برنز مسابقات را کسب کرد و سه اختراع سیستم امتیاز دهی کاراته و آنالیز در جهان، اختراع دستگاه غذادهی حیوانات به صورت هوشمند و دستگاه تشخیص رنگ خودرو موفق به دریافت دیپلم افتخار شدند.

در این مسابقات، ایران با 42 اختراع به هشت مدال دست یافت، دو طلا، چهار نقره و دو برنز سهم مخترعان ایرانی بود که تیم هفت نفره مازندران با کسب چهار مدال بهترین و پرافتخارترین تیم حاضر ایرانی در مسابقات آلمان شد.

پيام تبريك و تقدير استاندار مازندران به مخترعان افتخارآفرين مازندران درجهان

لطف الله آجداني مشاورفرهنگي و رسانه اي دكتر ربيع فلاح استاندار مازندران طي اعلام خبر موفقيت افتخار آفرين مخترعان جوان مازندراني در مسابقات جهاني آلمان و تبريك به مخترعان مازندراني، پيام تبريك و تقدير استاندار مازندران را در اختيار رسانه ها قرار داد. پيام استاندار مازندران بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

خدا را شاكريم كه بار ديگر صفحه اي بر صفحات افتخار آفريني هاي مازندراني هاي عزير در عرصه ي جهاني افزوده شد.خبر موفقيت درخشان و غرور آفرين جوانان عزيز و فرزندان افتخار آفرين مازندران ؛آقاي مجيد تجن جاري از آمل به عنوان سرپرست تيم،خانم مريم فرخي از آمل،آقاي عباس رضايي از ساري ،آقاي محمد رضا نجاتي مقدم و خانم حنانه مهدوي از قائم شهراز اعضاي تيم مخترعان مازندراني در مسابقات جهاني 2013 آلمان و كسب مدال نقره براي ارايه اختراع كنترل مدارهاي الكترونيكي با استفاده از سيگنال مغزي،موجب مسرت و تقدير اينجانب  گرديده وبدينوسيله مراتب تبريك و حمايت خود از صاحبان انديشه و مخترعان مازندران به ويژه جوانان برومند مازندران را اعلام مي دارم.

ربيع فلاح جلودار - استاندار مازندرانلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ربیع فلاح - استاندار - مازندران - پیام تبریک - محترعان - -

نظر شما در مورد : افتخار آفرینی نخبگان جوان مازندران و پیام تبریک استاندار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها