مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2128 -تاریخ انتشار : جمعه 17 آبان 1392 -ساعت : 09:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فقدان کمربندی جاده‌های شهری بابل را مستهلک کرده است+پاسخ معاون وزیر راه

نماینده مردم بابل مطرح کرد

فقدان کمربندی جاده‌های شهری بابل را مستهلک کرده است+پاسخ معاون وزیر راه

مازند شورا: نماینده مردم بابل در مجلس گفت: فقدان کمربندی و تردد خودروهای بین شهری از محورهای اصلی سبب مستهلک شدن مسیر شهری بابل شده است.


مازند شورا: حسین نیاز آذری امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در بابل اظهار داشت: در نشست مشترک با داود کشاورزیان معاون وزیر راه و رئیس راهداری حمل و نقل جاده‌ای بر ضرورت بهسازی و نگهداری جاده‌های مواصلاتی مازندران و شهرستان بابل تاکید شد.

وی افزود: امروزه به دلیل فقدان کمربندی در شهرستان بابل تمامی خودروهای بین شهری از داخل محور اصلی شهرستان تردد می‌کنند که این امر سبب مستهلک شدن مسیر شهری شده است.

نیاز آذری تصریح کرد: در این دیدار خواستار توجه ویژه معاون راهداری کشور نسبت به خطوط شریانی بابل که محل اتصال و تلاقی شرق و غرب استان به یکدیگر است شدم.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اذعان داشت: معاون وزیر راه نیز در این دیدار ابراز امیدواری کرد با کمک مجلس شورای اسلامی و افزایش اعتبارات بخش راهداری، امکان ارائه خدمات بیشتر به مردم شهرستان بابل فراهم شود.

وی افزود: کشاورزیان با تاکید بر کمبود بودجه و اعتبار، راهداری را مقرون به صرفه و اقتصادی‌تر از راهداری در شرایط موجود برشمرد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نیاز آذری - بابل - حمل و نقل - کمربندی - -

نظر شما در مورد : فقدان کمربندی جاده‌های شهری بابل را مستهلک کرده است+پاسخ معاون وزیر راه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها