مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 21326 -تاریخ انتشار : جمعه 08 اردیبهشت 1396 -ساعت : 23:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
معارفه ی دبیر بخش دودانگه ساری با حضور شخصیت های کشوری/ همایش مختص دودانگه ای ها نیست

حزب اعتدال و توسعه شهرستان ساری برگزار می کند؛

معارفه ی دبیر بخش دودانگه ساری با حضور شخصیت های کشوری/ همایش مختص دودانگه ای ها نیست

اختصاصی مازندشورا: حزب اعتدال و توسعه شهرستان ساری بیان کرد: این همایش توسط حزب اعتدال و توسعه ساری برگزار می شود و در حاشیه آن دبیر این حزب در بخش دودانگه شهرستان ساری معرفی خواهد شد

مازندشورا: آرمان قلی نژاد دبیر حزب اعتدال و توسعه شهرستان ساری در گفت و گو با مازندشورا اظهار کرد: نخستین همایش «اعتدال و توسعه» فردا (شنبه) مورخه نهم اردیبهشت بین ساعات 18 تا 20 در مسجد شکوهی بلوار کشاورز برگزار می شود.

وی، افزود: این همایش توسط حزب اعتدال و توسعه ساری برگزار می شود و در حاشیه آن دبیر این حزب در بخش دودانگه شهرستان ساری معرفی خواهد شد.

دبیر حزب اعتدال و توسعه شهرستان ساری، تصریح کرد: ما برای انتخابات ریاست جمهوری چند همایش با عنوان «اعتدال و وحدت» را در بخش های مختلف ساری برنامه ریزی کردیم که نخستین آن مربوط به بخش دودانگه است و هدف ما آن است که هم بتوانیم به منظور اصلی انتخابات یعنی حضور حداکثری مردم برسیم هم دبیران بخش های شهرستان ساری را معارفه کنیم.

قلی نژاد در پایان تاکید کرد: از مردم خوب بلوار کشاورز و دیگر نقاط ساری می خواهم در همایش فردا شرکت کنند چرا که این همایش مختص به دودانگه ای ها نیست و ما چنین همایشی را برای بخش های دیگر شهرستان نیز برگزار خواهیم کرد.   


معارفه ی دبیر بخش دودانگه ساری با حضور شخصیت های کشوری/ همایش مختص دودانگه ای ها نیستلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معارفه ی دبیر بخش دو - آرمان قلی نژاد - دبیر حزب اعتدال و تو -

نظر شما در مورد : معارفه ی دبیر بخش دودانگه ساری با حضور شخصیت های کشوری/ همایش مختص دودانگه ای ها نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها