مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2134 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 آبان 1392 -ساعت : 08:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طرح جامع سیلاب نوشهر و بهشهر تهیه شد

مازند شورا: استاندار مازندران از تهیه طرح جامع سیلاب شهرستانهای نوشهر و بهشهر در استان خبر داد.

مازند شورا: ربیع فلاح جلودار شامگاه سه شنبه در جلسه بررسی طرح های عمرانی شهرستان نوشهر افزود: این طرح برای پیشگیری و جلوگیری از حوادث سیلاب در استان تهیه شده است.

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1+5 گفت: با توجه به اتفاقی که در جهان افتاد و طبق فرمایش رهبری باید از تیم مذاکره کننده ایران حمایت شود و ملت پشتبانی کند.

وی همچنین به برخی پروژه های عمرانی نوشهر اشاره و اضافه کرد: میدان میوه و تره بار نوشهر که در سه سال اخیر بودجه برایش تخصیص داده شد هنوز تکمیل نشده است و باید برای افتتاح آن پیگیری شود.

فلاح جلودار افزود: در حوزه کشاورزی باید مسئولان امر حمایت لازم داشته باشند تا بتوان مشکلات این حوزه را رفع کرد و باید از ظرفیتهای این بخش مانند گل و گیاه بهره برد.

تشکیل ستاد فروش محصولات کشاورزی

استاندار مازندران با بیان اینکه استان قطب مهم تولید کیوی و محصولات کشاورزی و مرکبات است، اظهار داشت: ستادی برای فروش محصولات کشاورزی و مرکبات در ساری تشکیل شده تا کشاورزان این بخش کمتر متضرر شوند و از آنها حمایت شود.

وی یادآورشد: در حوزه دامپروری باید تعدادی افراد فارغ التحصیل این بخش شناسایی و با ارائه تسهیلات لازم به آنان در این بخش اشتغال ایجاد شود.

استاندار مازندران گفت: در حوزه شهرکهای صنعتی، واحدهایی که بالای 20 درصدی پیشرفت فیزیکی دارند و بنابه دلایلی دچار رکود شده اند باید شناسایی و نسبت به حمایت از آنان اقدام کرد./ مهر

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ربیع فلاح - سیلاب - نوشهر - بهشهر - -

نظر شما در مورد : طرح جامع سیلاب نوشهر و بهشهر تهیه شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها