مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2135 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 آبان 1392 -ساعت : 08:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تبدیل سینما سپهر ساری به پردیس سینمایی

مازند شورا: در بازدید مسئولان سینمایی کشور از سینما سپهر ساری تبدیل این سینما به پردیس سینمایی مطرح و مقرر شد به‌عنوان اولویت نخست مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی حوزه هنری مازندران، با حضور محمود کاظمی مدیرعامل موسسه بهمن سبز، امیرحسین علم‌الهدی معاون امور سینمایی حوزه هنری کشور و جمعی از مسئولان و مشاوران از سینما سپهر ساری بازدید شد.

رئیس حوزه هنری مازندران در این بازدید با تاکید بر نوسازی و استفاده از امکانات به‌روز و دیجیتالی برای تجهیز سینماهای زیر پوشش، گفت: پخش و اکران فیلم‌های ارزشی و متناسب با اهداف حوزه هنری و تبدیل سینما سپهر شهر ساری به پردیس بزرگ سینمایی در این دیدار عنوان شد.

سینا دلشادی بیان داشت: برای تبدیل سیستم‌های پخش 35 میلی‌متری قدیمی به دیجیتال حدود 1500 میلیون ریال برآورد هزینه شده است.

وی بیان داشت: تعداد سینماهای فعال زیر پوشش این مرکز در سطح مازندران 6 سینما که در شهرهای ساری، تنکابن، آمل، بهشهر قرار دارد.

رئیس حوزه هنری مازندران گفت: در حکمی از سوی مدیرعامل موسسه بهمن سبز، مسعود اصغری حسین‌پور به‌عنوان مدیر امور سینمایی حوزه هنری مازندران معرفی شد.

در این دیدار ضمن طرح پیشنهاد تبدیل سینما سپهر ساری به پردیس سینمایی با سه یا چهار سالن مجزا، تجهیز کل سینماهای زیر پوشش حوزه هنری به سامانه پخش دیجیتال مطرح و مقرر شد به‌عنوان اولویت نخست مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سینما - سپهر - ساری - پردیس سینمایی - -

نظر شما در مورد : تبدیل سینما سپهر ساری به پردیس سینمایی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها