جای یک سالن اختصاصی برای کارگران در شهر ساری خالی است

تاریخ انتشار : دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 - ساعت : 10:18

کد مطلب: 21519 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار ساری:

جای یک سالن اختصاصی برای کارگران در شهر ساری خالی است

مازندشورا: امروز این وعده شهرداری ساری تحقق یافت و در حد توان برای حل مشکلات جامعه کارگری تلاش می کنیم.

مازندشورا: شهردار ساری در حاشیه مراسم افتتاح خانه کارگران ساختمانی در ساری که با حضور جمع کثیری از کارگران و نمایندگان آنها برگزار شد، اظهار کرد: نداشتن مکان یکی از دغدغه های نمایندگان کارگران ساختمانی در شورای کارگری بود که با توجه به اهمّیّت آن، شهرداری وعده داد تا مکانی بهتر و بزرگتر از مکان استیجاری احداث کند.

مهدی عبوری گفت: امروز این وعده شهرداری ساری تحقق یافت و در حد توان برای حل مشکلات جامعه کارگری تلاش می کنیم.

وی ادامه داد:با هماهنگی و همفکری نمایندگان کارگری تصمیم گرفته شد تا جایگاهی برای استقرار کارگران ساختمانی در پیرامون میدان فرح آباد و پل راهبند در نظر گرفته شود تا کارگران از این مکان به سرکار روند.

شهردار ساری با بیان اینکه بیش از یک چهارم کارگران ساختمانی این شهر در پروژه های مدیریت شهری فعالیت می کنند، افزود: میدان احداث شده در تقاطع خیابان رودکی و امیرمازندرانی به نام میدان کارگر نامگذاری شد.

عبوری خاطرنشان کرد: شاید تا به امروز دغدغه های جامعه کارگری را احساس نکردیم، نتوانستیم آن طور که حق کارگران است به مشکلاتشان رسیدگی کنیم اما هر چه سطح مطالبات هر قشر یا گروهی افزایش یابد می توان بخشی از مشکلات را حل کرد.

وی ادامه داد: جای یک سالن اختصاصی برای کارگران در شهر ساری خالی است از همین رو در نظر داریم فضای اختصاصی چند هزار متری با مالکیت کارگران جهت اجرای مراسمات مختلف در ساری احداث کنیم.


منبع : ایلنا

برچسب ها : #مهدی عبوری #شهردارساری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جای یک سالن اختصاصی برای کارگران در شهر ساری خالی است

*

*


X https://sport45.site/