مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2152 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 آبان 1392 -ساعت : 18:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تشکیل معاونت سرمایه گذاری در فرمانداری ها

مازند شورا: عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خواستار تشکیل معاونت سرمایه گذاری و مشارکت در فرمانداری های کشور بویژه در استان مازندران شد.

مازند شورا:  کمال علیپور  روز پنجشنبه در جلسه شکل گیری ستاد حمایت از سرمایه گذاری و تولید شهرستان قائمشهر گفت: به دلیل نبود ساختار مشخص و مدیریت واحد برای هدایت و حمایت از سرمایه گذاران در شهرستان ها، بخش خصوصی بعد از جذب و مدتی کوتاهی فعالیت، از ادامه حضور در این مناطق منصرف می شود.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس گفت: سرمایه گذاران در شهرستان ها برای انجام کارها و پیگیری امورشان به ادارات و دستگاه های مختلف ارجاع داده می شوند که گاهی این مراجعات غیر ضروری است.

وی افزود: تشکیل معاونت سرمایه گذاری و مشارکت در فرمانداری ها سبب می شود تا بخش خصوصی برای پیگیری امورش بین ادارات سرگردان نشود و این واحد در واقع می تواند هدایتگر سرمایه گذاران باشد.

علیپور گفت: سرمایه گذاران بخش خصوصی به عنوان برداشت کنندگان از صندوق توسعه ملی به علت نبود معاونت سرمایه گذاری و مشارکت در مازندران، تاکنون موفق به برداشت از این صندوق نشده اند.

وی از استاندار مازندران خواست تا تشکیل معاونت سرمایه گذاری و مشارکت را در فرمانداری های شهرستان های استان در دستور کار خود قرار دهد.

این نماینده مجلس با اشاره به عقب ماندگی مازندران در عرصه صنعت، گفت: زمانی که استان های دیگر کشور با ارز هفت تومانی به سمت صنعتی شدن گام برداشتند، استان مازندران از این قافله عقب ماند.

علیپور افزود: این راه طولانی با استفاده از ظرفیت های موجود می بایست پیموده شود.

وی سرمایه گذاران را بازوان توانمند بخش تولید کشور معرفی کرد و ادامه داد: دولت با اعتبارات محدود قادر به اداره کشور نیست و می بایست با حمایت از سرمایه گذاران ، بخش های تولیدی را قوت بخشید.

ˈسید هادی حسینیˈ دیگر نماینده قائمشهر در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست بر ضرورت پرهیز از سیاست زدگی ، اعتماد سازی برای بخش خصوصی و حمایت از سرمایه گذاران تاکید کرد/ایرنالینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معاونت سرمایه گذاری - کمال علیپور - قائمشهر - -

مطالب مرتبط با : تشکیل معاونت سرمایه گذاری در فرمانداری ها
نظر شما در مورد : تشکیل معاونت سرمایه گذاری در فرمانداری ها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها