مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2160 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 آبان 1392 -ساعت : 08:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار جویبار تعیین شد

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهر جویبار از انتخاب رضا بخشی به عنوان شهردار جویبار خبر داد.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی شهرداری جویبار، علی مسلم زاده اظهار کرد: در جلسه رسمی امروز، اعضای شورای اسلامی شهر جویبار با هدف انتخاب شهردار به بحث و تبادل نظر پرداختند و پس از طی تشریفات قانونی و اخذ رای گیری اعضای شورای اسلامی شهر جویبار، با 6 رای از 7 رای ماخوذه حمید بخشی را به‌عنوان شهردار جدید شهر جویبار پایتخت کشتی ایران انتخاب کردند.

وی در مورد سوابق مدیریتی و تصحیلی و پژوهشی حمید بخشی گفت: شهردار منتخب اهل شهرستان جویبار و متولد 1359 با مدرک تحصیلی دکترای برنامه ریزی شهری با گرایش مدیریت شهری و فارغ التحصیل از دانشگاه تهران است.

مسلم زاده افزود: بخشی دارای سوابق تحصیلی و مدیریتی و پژوهشی بالایی در امور مدیریت شهری است.

وی با ریاست کمیته های 30 گانه پژوهشی شهرداری تهران در تهیه طرح جامع و تفصیلی کلان شهر تهران و برنامه پنج ساله و سند چشم اندار شهر تهران نقش موثری داشته است.

در سوابق مدیریتی بخشی؛ بیش از ده سال سابقه فعالیت در مدیریت برنامه ریزی و مدیریت شهری و 8 سال سابقه کار در شهرداری تهران؛ مدیر پژوهشی مرکز مطالعات و برنامه ریزی کلان شهر تهران، دبیر کمیسیون تحقیق و توسعه شهر تهران، مشاور سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، مشاور معاونت برنامه ریزی و توسعه تحقیقات شهری تهران دیده می شود.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جویبار - شهردار - بخشی - -

نظر شما در مورد : شهردار جویبار تعیین شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها