مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2162 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 آبان 1392 -ساعت : 08:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تشکیل 7 کمیسیون تخصصی شورای شهر چالوس

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهر چالوس از تشکیل هفت کمیسیون تخصصی شورای شهر چالوس خبر داد.


مازند شورا: طهمورث مختاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چالوس اظهار داشت: پرداختن به فعالیت‌های علمی و تخصصی شهر از اولویت فعالیت‌های شورای اسلامی شهر در دور چهارم محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: در جهت احترام به ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات مردم یک روز در هفته به عنوان ملاقات عمومی درنظر گرفته شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر چالوس تصریح کرد: بازدید میدانی از نقاط مختلف شهر و بررسی مشکلات شهروندان از نزدیک از دیگر برنامه‌های این شورا محسوب می‌شود که بر اساس تقویم زمان‌بندی اجرایی و عملیاتی می‌شود.

مختاری اضافه کرد: آسفالت معابر و خیابان‌های شهری و محلات از اولویت‌های مهم مردمی بوده که در دستور کار این شورا و شهرداری قرار دارد تا با برنامه‌ریزی و براساس اولویت اجرایی شود.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه چالوس یک شهر توریستی بوده و دروازه ورودی شمال کشور است، در واقع خدمات فراشهرستانی ارائه می‌دهد و نیاز است بودجه ملی برای آن در نظر گرفته شود تا مدیریت شهری بتواند برنامه‌ریزی مطلوبی داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر چالوس در پایان ابراز کرد: در بحث جذب سرمایه‌گذار برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده که نیاز است مسئولان شهرستانی از جمله نماینده مجلس، امام جمعه و فرماندار همکاری و حمایت کنند تا تحقق یابد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : چالوس - شورای شهر - -

نظر شما در مورد : تشکیل 7 کمیسیون تخصصی شورای شهر چالوس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها