مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 21811 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396 -ساعت : 11:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
امنیت متینگ های انتخاباتی را در مازندران تامین می کنیم

امنیت متینگ های انتخاباتی را در مازندران تامین می کنیم

مازندشورا: رئیس ستاد انتخابات دوازدهمین دوره رئیس جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا مازندران گفت که امنیت متینگ نامزدهای انتخاباتی به خصوص رئیس جمهوری را در این استان با حفظ فضای باز سیاسی تامین می کنیم

مازندشورا: علیرضا یونسی رستمی روز پنجشنبه افزود : سیاست دولت تدبیر و امید ایجاد فضای باز سیاسی برای تمام مردم و گروه های سیاسی است و این برنامه نیز به درستی در این خطه شمال کشور همانند سایرنقاط اجرایی شد.
وی صحت این ادعا را برگزاری بدون مشکل متینگ های انتخاباتی نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سال 94 اعلام کرد.
معاون استاندارمازندران از نامزدهای انتخابات رئیس جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و هوادارانشان خواست تا در فضای باز سیاسی ایجادی ناشی از تدبیر دولت یازدهم برای بیان برنامه های خود بهره بگیرند.


* تخریب ممنوع
یونسی افزود : نامزدهای انتخاباتی به جای زیرسووال بردن دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید با بهره گیری از فضای باز سیاسی برنامه های خود را برای اداره کشور در اختیار مردم قرار دهند.
وی اضافه کرد : نامزدها می توانند در چارچوب قانون برنامه های دولت را نقد بکشند، ولی از ارایه شعار به جای برنامه و تخریب عملکرد دولت و سیاه نمایی کارکرد نظام خودداری کنند.
وی بار دیگر تاکید کرد فضای امنیتی و سیاسی آرامی در استان مازندران برای برپایی متینگ های انتخاباتی ایجاد شده و نامزدها و هوادارانشان می توانند در این فضا به بیان برنامه های خود به مردم بپردازند.
تاکنون از بین 6 نامزد انتخابات رئیس جمهوری محمد باقر قالیباف سفر انتخاباتی خود را در این استان انجام داد و در مسجد جامع شهر ساری سخنرانی کرد.
براساس اظهارات مسوولان ستاد روحانی و رئیسی 2 نامزد دیگر دوازدهمین دوره انتخابات رئیس جمهوری، قرار است هفته آینده به مازندران سفر کنند.


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امنیت متینگ های انتخ - علیرضایونسی رستمی -

نظر شما در مورد : امنیت متینگ های انتخاباتی را در مازندران تامین می کنیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها