مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2185 -تاریخ انتشار : جمعه 03 آبان 1392 -ساعت : 14:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

درخواست روحانی از استاندار مازندران

مازند شورا: امام جمعه بابل با اشاره به اینکه عزل و نصب‌های مدیران مازندران سریع‌تر انجام شود، گفت: استاندار مازندران با انتصاب‌های جدید خلاء مدیریتی مازندران را برطرف کند

مازند شورا: امام جمعه بابل با اشاره به اینکه عزل و نصب‌های مدیران مازندران سریع‌تر انجام شود، گفت: استاندار مازندران با انتصاب‌های جدید خلاء مدیریتی مازندران را برطرف کند.

حجت‌الاسلام حسن روحانی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: جابه‌جایی مدیران از جمله اختیاراتی است که قانون اساسی به هر دولتی داده است و دولت‌ها بر اساس معیارهای مورد نظر خود مدیران را انتخاب می‌کنند.

وی با تقدیر از استاندار مازندران به دلیل تعامل با ائمه جمعه این استان افزود: از استاندار مازندران انتظار داریم اگر تصمیم به تغییر و تحول در هر اداره‌ای دارد این امر زودتر محقق شود چرا که شایعاتی که بر سر زبان‌ها جاری است قدرت را از مدیر یک اداره می‌گیرد.

روحانی بیان داشت: اگر مدیری دغدغه ابقا یا عزل خود داشته باشد ثبات و قدرت تصمیم‌گیری از وی گرفته شده و نمی‌تواند پاسخگوی خوبی برای ارباب رجوع باشد.

امام جمعه بابل با اشاره به اینکه در برهه کنونی با خلاء مدیریتی در شهر و استان مواجه هستیم، تصریح کرد: امروز خلاء مدیریتی که به دنبال بروز برخی شایعات در شهرستان بابل به وجود آمده بسیار نگران‌کننده است که نیاز است استاندار مازندران نسبت به رفع این نگرانی‌ها اقدام کند.

روحانی اذعان داشت: اگر قرار است مدیری در جایگاه خود ابقا شود با قاطعیت گفته شود و اگر قرار است مدیری تغییر یابد شایسته است این امر زودتر محقق شود.


 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : روحانی - بابل - امام جمعه - فلاح - ستاندار - -

نظر شما در مورد : درخواست روحانی از استاندار مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها