مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 21882 -تاریخ انتشار : جمعه 15 اردیبهشت 1396 -ساعت : 17:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رسانه ها و احزاب مردم را به مشارکت حداکثری درانتخابات تشویق کنند

رئیس ستاد انتخابات مازندران :

رسانه ها و احزاب مردم را به مشارکت حداکثری درانتخابات تشویق کنند

مازندشورا: رئیس ستاد انتخابات دوازدهمین دوره رئیس جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در مازندران گفت : رسانه ها ، احزاب و گروه های سیاسی مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات 29 اردیبهشت ماه تشویق کنند

مازندشورا: علیرضا یونسی روز جمعه در نشست هم اندیشی رسانه ها و گروههای سیاسی که با حضور مدیرکل سیاسی وزارت کشور در ساری برگزار شد ، افزود : احزاب و گروههای سیاسی بویژه رسانه ها نقش اصلی را در تشویق مردم برای حضور در انتخابات بر عهده دارند و باید در این حوزه به وظایف خودشان عمل کنند.
وی ادامه داد : مردم با حضور گسترده در انتخابات، قدرت سیاسی خود را به نمایش خواهند گذاشت و می توانند با انتخاب خود زمینه جا به جایی قدرت سیاسی را فراهم کنند.
یونسی گفت : مجریان انتخابات نیز در استان امانتدار آراء مردم خواهند بود و با نهایت بی طرفی و رعایت قانون این انتخابات را برگزار خواهند کرد.
معاون استاندار مازندران اظهار داشت : هم اکنون بستر انتخابات در چارچوب قانون در این خطه شمال کشور فراهم است و ما مجریان انتخابات آماده برگزاری این رویداد مهم سیاسی هستیم.
یونسی گفت : برای برگزاری این انتخابات حدود 50 هزار نیرو سازماندهی شده و تمام این نیروها نیز از بین معتمدین مردم انتخاب شده اند .
وی تعداد شعب اخذ رای در این استان را برای انتخابات شوراها و رئیس جمهوری افزون بر 8 هزار شعبه اعلام کرد.
دبیر ستاد انتخابات مازندران هم در این نشست گفت که این استان در مشارکت حداکثری در انتخابات در بین استان های کشور رتبه بالایی را به خود اختصاص داده است.
جعفر قمی افزود : در این استان 44 حزب و گروه سیاسی دارای مجوز فعالیت دارند، که می توانند مشارکت حداکثری را در این انتخابات رقم بزنند.
انتخابات دوازدهمین رئیس جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
در مازندران 16 هزارنامزد داوطلب شوراها برای انتخاب 7500 عضو شورای شهر و روستا با هم رقابت می کنند.


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رسانه ها و احزاب مرد - رئیس ستاد انتخابات م - علیرضایونسی رستمی -

نظر شما در مورد : رسانه ها و احزاب مردم را به مشارکت حداکثری درانتخابات تشویق کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها