ستاد روحانی برای انتخابات شورای شهرهای مازندران لیست نمی دهد

تاریخ انتشار : جمعه 15 اردیبهشت 1396 - ساعت : 18:22

کد مطلب: 21884 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون ستاد انتخاباتی حسن روحانی در مازندران:

ستاد روحانی برای انتخابات شورای شهرهای مازندران لیست نمی دهد

مازندشورا: معاون ستاد انتخاباتی حسن روحانی در مازندران گفت: ستاد روحانی برای انتخابات شورای شهرهای مازندران لیست نمی دهد.

مازندشورا: احمد فاطمی در نشست خبری در بابل با اشاره به اینکه قشر بانوان برای ستاد روحانی دارای اهمیت است، افزود: از این رو ستادهای بانوان تشکیل شده و ستاد جوانان نیز که می تواند موتور محرکه باشد نیز راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه برخی در انتخابات به دنبال رفتارهای پوپولیستی هستند، عنوان کرد: دوران بازگشت به این رفتارها گذشته است زیرا تصمیمی که در خرداد ۹۲ گرفته شد، تصمیمی خردمندانه و بر اساس عقلانیت بود.

فاطمی با اشاره به اینکه در سال های گذشته قیمت اقلام به شدت افزایش داشت و بی ثباتی و عدم امنیت اقتصادی در جامعه صورت می گرفت، تصریح کرد: دولت روحانی با این شرایط کشور را تحویل گرفت و به دلایلی مانند این بود که نتوانست به وعده های خود عمل کند.

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در بابل با بیان اینکه نباید بگذاریم انتخابات با شعارهای توخالی هدایت شود، افزود: مردم را به روشنگری دعوت می کنیم، امروز دو جریان در کشور حاکم است اما جریان روحانی ادعا می کند که می توانیم در مسیری قرار بگیریم که آزادی های مشروع مردم را تضمین کنیم.

فاطمی یادآور شد: دولت روحانی در 4 سال گذشته تنها خرابی های دوره گذشته را جبران کرد تا بتواند ریل گذاری برای آینده داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه مردم از فعالیت ها در حوزه سلامت و بهداشت و عملکرد دولت در این زمینه به نیکی یاد می کنند، بیان کرد: نمی توانستیم نفت بفروشیم و کشور را اداره کنیم؛ این کاسبان تحریم چه هزینه هایی بر دولت متحمل کردند، اما در دولت روحانی این مسیر عقلانیت و بدون تندروی منافع ملی را تامین کرد.

معاون ستاد انتخاباتی روحانی در مازندران با بیان اینکه در سایه دولت روحانی ایران هراسی و اسلام هراسی رخت بر بست، گفت: آنهایی که با ونزوئلا عهد دوستی داشتند، امروز باید وضعیت ونزوئلا را مشاهده کنند که با تحریم ۸۰۰درصدی روبرو است.

وی با اشاره به اینکه ستاد روحانی ستاد اصلاح طلبان نیست بلکه ستاد تمام مردم است ، گفت: با شعار "آمده ایم دوباره برای ایران " برای انتخابات ریاست جمهوری تلاش خواهیم کرد.

وی درباره ارائه لیست ستاد انتخاباتی روحانی در مازندران در انتخابات شورای شهرها نیز بیان کرد: ستاد روحانی برای لیست دادن در عرصه شورای شهر وارد نخواهند شد.


منبع : ایسنا

برچسب ها : #احمد فاطمی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ستاد روحانی برای انتخابات شورای شهرهای مازندران لیست نمی دهد

*

*


X https://sport45.site/