مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 21915 -تاریخ انتشار : شنبه 16 اردیبهشت 1396 -ساعت : 11:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از «گلایه از ذبح کردان ها» تا «قدردانی از شهردار ساری»

دکتر محمدنژاد در جشن اعیاد شعبانیه در حسینیه چهاردانگه ایهای ساری مطرح کرد؛

از «گلایه از ذبح کردان ها» تا «قدردانی از شهردار ساری»

اختصاصی مازندشورا: لازم میدانم از این تریبون از خدمات و تلاش های شهردار محبوب شهرم قدردانی کنم که یک تنه مدیریت شهر را عهده دار است. انتظار می رود در این دوره تیمی خلاق، خوش فکر، فرهیخته و همسو روی کار بیایند تا شهردرا جوان را در ساختن شهر همراهی و کمک کنند

اختصاصی مازندشورا:  شب گذشته حسینیه چهاردانگه ای های شهر ساری مملو از مردان و زنانی بود که برای حضور در جشن اعیاد شعبانیه به میزبانی دکتر همت محمد نژاد گرد هم آمده بودند تا شبی خاطره انگیز را در مرکز مازندران رقم بزنند. اقشار مختلف مردم، جمعی از دانشگاهیان (اساتید و دانشجویان)، برخی چهره های سیاسی و تعدادی از نامزدهای انتخابات پنجمین دوره شورای شهر در این مراسم حضور داشتند.

استاد مختاری و علی بابایی کارنامی از سخنرانان اصلی این مراسم بودند که حول محورهایی چون اعیاد شعبانیه، ویژگی ها و کرامات ائمه معصومین، دغدغه های مردم، مشکلات و معضلات شهری، حضور گسترده در هر دو انتخابات اخیر و انتخاب افرادی اصلح و دلسوز اظهاراتی بیان داشتند.

در ادامه همت محمدنژاد (مدیرعامل انجمن نام آوران همیشه سبز مازندران) به رسم میزبانی، به حضار خوش آمد گفت و دقایقی را به فضایل اعیاد شعبانیه و مسائل روز کشور، مازندران و ساری پرداخت که به مهمترین موارد آن اشاره می کنیم:

-در دنیا سه قطب شرق، غرب و جهان اسلام با محوریت جمهوری اسلامی و به رهبری فردی شایسته و فرهیخته (حضرت آیت ا... خامنه ای) که نخبه ترین فرد جهان است. خدا را شاکریم که مسلمان و شیعه آفریده شدیم و در ایران اسلامی نفس می کشیم.

-کشور ما علیرغم نعمات و داشته های فراوان، (اگرچه در طول سال های متمادی اقدامات خوب و شایسته ای انجام شد) متاسفانه با مواردی چون فقر و بیکاری دست به گریبان است که امیدواریم در انتخابات اخیر با انتخاب فردی شایسته و اصلح به عنوان رئیس جمهور، به بهبود اوضاع کمک کنیم.

-ما مردم ساری در هر نقطه شهر، همه اعضای خانواده بزرگ ساری هستیم که باید دست به دست هم دهیم و شهر را به سمت توسعه یافتگی پیش ببریم چرا که این زیبنده شهر ما نیست که یکصد هزار نفر زیرخط فقر در این شهر زندگی کنند.

-ظرفیت های ساری، به مراتب بیشتر از شهرهای بزرگی چون شیراز، اصفهان، تبریز  و ... هست که از یک طرف به دریا، از یک طرف به جنگل های بکر، از یک طرف به دشت های سبز و حاصلخیز و از طرفی به رودخانه ها و چشمه ها وصل است اما آنچه که موجب عقب ماندگی ما شده عدم اتحاد و همدلی و نخبه کشی  ما هست.

-ساری شهری نخبه خیز، نخبه پرور اما در عین حال نخبه کش است مگر کردان ها را هنگامی که در اوج بودند به جای حمایت، ذبح نکردیم؟ چرا وقتی وزیر کشور بود از او دفاع نکردیم؟ مگر کردان همولایتی و همشهری ما نبود؟ 

-پرواضح است افرادی که با پول های کلان و بادآورده وارد عرصه تصمیم گیری شهر می شوند دلسوز شهر و مردمش نیستند و به جای استفاده از اعتبار و قدرت چانه زنی خود برای توسعه شهر، به منافع شهری خود می اندیشند.

-لازم میدانم از این تریبون از خدمات و تلاش های شهردار محبوب شهرم قدردانی کنم که یک تنه مدیریت شهر را عهده دار است. انتظار می رود در این دوره تیمی خلاق، خوش فکر، فرهیخته و همسو روی کار بیایند تا شهردرا جوان را در ساختن شهر همراهی و کمک کنند.           


از «گلایه از ذبح کردان ها» تا «قدردانی از شهردار ساری»

از «گلایه از ذبح کردان ها» تا «قدردانی از شهردار ساری»

از «گلایه از ذبح کردان ها» تا «قدردانی از شهردار ساری»

از «گلایه از ذبح کردان ها» تا «قدردانی از شهردار ساری»

از «گلایه از ذبح کردان ها» تا «قدردانی از شهردار ساری»

از «گلایه از ذبح کردان ها» تا «قدردانی از شهردار ساری»لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : از «گلایه از ذبح کرد - نامزد پنجمین دوره شه -

نظر شما در مورد : از «گلایه از ذبح کردان ها» تا «قدردانی از شهردار ساری»

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*