مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2195 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 مهر 1392 -ساعت : 13:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شوق دیدار معاون استاندار جلسه شورای شهر ساری را به تعطیلی کشاند؟!

در حاشیه جلسه ای که برگزار نشد چه گذشت؟

شوق دیدار معاون استاندار جلسه شورای شهر ساری را به تعطیلی کشاند؟!

مازند شورا: بعد از گذشت 10 دقيقه از ساعت 16 متاسفانه فقط خبرنگاران بوده اند كه در سالن جلسه شورا حضور داشته و از اعضاي شورا خبري نبود تا اينكه يكي از كاركنان شوراي شهر اعلام نمود كه به علت به حد نصاب نرسيدن اعضاي شورا، اين هفته جلسه شورا تشكيل نخواهد شد. /اعضای شورا با توجه به برگزاری زمانبندی شده جلسات علنی و رسمی، می بایست ترتیبی اتخاذ نمایند تا دیدار با معاون استاندار در روز ...

مازند شورا: هر چند ازصبح يكشنبه طي پيامكي به رسانه هاي حوزه شورا اعلام شده بود كه جلسه علني شوراي شهر ساري ساعت 16 برگزار مي شود اما این جلسه رسمی و علنی بنا به دلایلی  برگزار نشد..

خبرنگاران حوزه شورا هم  مانند هميشه، از چند دقيقه قبل از برگزاري رسمي جلسه علني شورا در سالن جلسات حاضر بودند اما خبری از اعضای شورا نبود!

در و ديوارهاي ساختمان شورا بار ديگر به مناسبت درگذشت نايب رييس شوراي شهر سياه پوش شده بود و داخل سالن جلسه نيز قاب عكس مرحوم صالح نيا بر روي صندلي او قرار داده شده بود كه توجه هر مراجعه كننده اي را به خود جلب مي كرد.

بعد از گذشت 10 دقيقه از ساعت 16 متاسفانه فقط خبرنگاران بوده اند كه در سالن جلسه شورا حضور داشته و از اعضاي شورا خبري نبود تا اينكه يكي از كاركنان شوراي شهر اعلام نمود كه به علت به حد نصاب نرسيدن اعضاي شورا ،اين هفته جلسه شورا تشكيل نخواهد شد.

با اعلام اين  خبر، خبرنگاران حاضر در جلسه با اعلام نارضايتي از اين رفتار اعضاي شورا قصد خروج از سالن جلسه شورا را داشته اند.

عليجان شمشير بند رييس كميسيون فرهنگي شورا و سيد محمد جعفري سخنگوي شوراي شهر دو عضوي بوده اند كه قبل از خروج خبرنگاران و البته با تاخیر در سالن جلسات شورا حاضر شده و در مورد عدم تشكيل اين جلسه توضيحاتي ارائه نمودند که خبرنگاران را قانع نکرد.

سيد محمد جعفري با بيان اينكه 9 نفر از اعضاي شوراي شهر ساري جلسه اي با معاون سياسي استاندار داشته اند افزود: اين جلسه در ساعت 15و 30 دقيقه به پايان رسيد و قرار بود اين اعضا همگي در جلسه شورا حضور يابند اما به علت آنكه براي دو نفر از اعضاي شورا مشكلي به وجود آمده و اعلام نموده اند كه نمي توانند در جلسه حضور يابند در نتيجه جلسه از اعتبار افتاد.

وي با اشاره به اينكه دو تن از اعضای شورا در سفر زيارتي خانه خدا مي باشند و نايب رييس شورا هم فوت نموده اظهار داشت: دو نفر از اعضاي شورا اعلام نموده اند كه نمي توانند در جلسه حضور يابند و يك نفر از اعضاي شورا نيز در ماموريت بوده است كه تعداد افراد غايب به 6 نفر رسيده است.

انتظار این بود که اعضای شورا پس از دیدار با معاون سیاسی و امنیتی استاندارکه قطعا برای رایزنی در خصوص برون رفت از مشکلات شهری مرکز استان بوده با انگیزه بیشتری به جلسه رسمی و علنی شورا آمده و ماحصل این جلسه را برای خبرنگاران بازگو نمایند اما انگار شوق دیدار با یکی از مدیران ارشد استان جلسه شورا را به تعطیلی کشاند و اعضای محترم آنقدر مشعوف شدند که یارای نشستن بر روی صندلی شورا را هم نداشتند.

به نظر می رسد اعضای شورا با توجه به برگزاری زمانبندی شده جلسات علنی و رسمی، می بایست ترتیبی اتخاذ نمایند تا دیدار با معاون استانداردرروز و فرصتی دیگر برگزار شود تا به این شکل شاهد تعطیلی یکی از جلسات علنی و رسمی شورای شهر ساری نباشیم./ شمال فردا

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای شهر - ساری - تعطیل - -

نظر شما در مورد : شوق دیدار معاون استاندار جلسه شورای شهر ساری را به تعطیلی کشاند؟!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها