مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2201 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 مهر 1392 -ساعت : 07:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سرانه فضای سبز در بابل استاندارد نیست

مازند شورا: رئیس کمیسیون پارک ها و زیباسازی شورای اسلامی شهر بابل از استاندارد نبودن سرانه فضای سبز در بابل خبر داد.

مازند شورا: حسن نتاج شامگاه شنبه در جلسه کمیسیون فضای سبز بابل اظهار کرد: با توجه امکاناتی که شهرداری بابل در اختیار دارد، باید با برنامه ریزی  صحیح و اصولی  نسبت به تولید گل اقدام شود تا در این زمینه  به خودکفایی لازم دست یابیم.
 
وی، بر کاشت  گونه های مختلف در ماه های مانده تا پایان سال در معابر مختلف با نظر کمیسیون فضای سبز و پارک های شورای اسلامی شهربابل تاکید کرد.
 
تداوم اجرای پروژه های عمرانی

 رئیس کمیسیون امور زیر بنایی شورای اسلامی شهر بابل گفت: ادامه اجرای پروژه های زیر بنایی همچون گذشته باید در دستور کارجدی شورا و شهرداری بابل باشد.
 
سیف الله علی نیا اظهار کرد: در شورای دوره سوم آنچه که شهروندان شاهد و ناظر  بوده، اراده ای بود که در خصوص اجرای پروژه های کلان برای نخستین بار شکل گرفت و پروژه های متعددی در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا به بهره برداری رسید.
 
وی افزود: اکنون انتظار شهروندان این است که اعضای شورا که در شعارهای اکثر  آنها  پرداختن به امور زیربنایی مشاهده شده بود با کمک همه  مسئولان در رابطه با اجرای پروژه های اسا سی برنامه ریزی درستی داشته باشند و از فرصت ایجادشده در بخش خدمت گذاری نهایت بهره برداری را صورت دهند.
 
رئیس شورای اسلامی شهرستان بابل،  یکی از  پروژه هایی که از انتظارات  به حق همه شهروندان بوده، حفظ پل قدیمی محمد حسن خان و اجرای پل جدید است که متاسفانه علی غم اینکه چندین ماه از کلنگ آن می گذرد، از سوی شهرداری و مراجع ذیربط هیچ اقدامی صورت نگرفته است.
 
وی افزود:  از سازمان میراث فرهنگی به عنوان متولی امر انتظار می رود به شکل ویژه برای حفظ این اثر ارزشمند به تعهد خودش عمل کرده و از استاندار تقاضا داریم در عمل به تعهدات خود را جدی تر دنبال کنند و در این  راه دغدغه لازم را داشته باشند./ تسنیملینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بابل ، شوای شهر، فضا - -

مطالب مرتبط با : سرانه فضای سبز در بابل استاندارد نیست
نظر شما در مورد : سرانه فضای سبز در بابل استاندارد نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها