مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2202 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 مهر 1392 -ساعت : 07:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سلامت مردم چهاردانگه در معرض خطر

مازند شورا: اهالی ۱۵ روستای جنوب مازندران در نامه‌ای از وزیر کشور درخواست کردند که جلوی انتقال زباله‌های ساری به منطقه چهاردانگه ساری گرفته شود.

مازند شورا: اهالی 15 روستای منطقه چهاردانگه ساری در نامه‌ای از وزیر کشور درخواست کردند که جلوی انتقال زباله مرکز مازندران به منطقه چهاردانگه ساری گرفته شود.

در این نامه اهالی 15 روستای مازندران با اعلام اینکه مسئولان مرکز استان مازندران بدون رعایت اصل قانون پنجاهم قانون اساسی اقدام به انتقال زباله مرکز مازندران به منطقه بکر چهاردانگه ساری می‌کنند تاکید کردند: مسئولان مرکز مازندران با انتقال زباله به منطقه محروم نشان می‌دهند که برای طبیعت زیبا و بکر این منطقه اهمیتی قائل نیستند.
 
اهالی 15 روستای محروم چهاردانگه در ادامه این نامه به برنامه جدید مسئولان مرکز مازندران برای انتقال زباله به روستای پشرت اشاره کردند.
 
در ادامه این نامه با اشاره به برنامه در دست اجرا احداث کارخانه زباله سوز بیان شد: مسئولان مرکز مازندران به جای پیگیری برای تکمیل پروژه کارخانه زباله سوز ساری، تلاش برای انتقال زباله به این منطقه را در برنامه کاری خویش قرار دادند.
 

در ادامه نامه، مردم محروم منطقه چهاردانگه ساری تاکید کردند: انتقال زباله‌ مرکز مازندران تصمیم غیر کارشناسی است که با انتقال زباله به این منطقه آب آشامیدنی و شرب اهالی 15 روستا منطقه در خطر قرار می‌گیرد.
 
مردم منطقه چهاردانگه ساری با اشاره به واقع شدن چشمه آب‌معدنی سورت تاکید کردند: انتقال زباله‌های مرکز استان مازندران جنایتی بزرگ در حق مردم منطقه چهاردانگه ساری است.
 
بخشدار منطقه چهاردانگه ساری نخستین بار در نشست خبری در جمع اهالی رسانه‌ای منطقه چهاردانگه ساری از انتقال زباله‌های بیمارستانی و صنعتی مازندران به منطقه چهاردانگه ساری واقع در روستای پشرت خبر داده بود.
 
انتقال زباله های بیمارستانی به چهاردانگه
 
برنامه جدید برای انتقال زباله‌های بیمارستانی و صنعتی در حالی در دستور کار مسئولان مرکز مازندران قرار گرفت که روزانه بیش از 20 کامیون زباله در مسیر ساری، تا چهاردانگه حمل می‌شود.
 
مردم منطقه چهاردانگه ساری نسبت به انتقال زباله‌های شهری مرکز استان مازندران انتقاداتی را در محافل گوناگون مطرح می‌کنند که برنامه برای انتقال زباله بیمارستانی و صنعتی رنجی دیگر برای مردم این منطقه ایجاد کرده است./ تسنیم
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کارخانه زباله سوز، م - -

نظر شما در مورد : سلامت مردم چهاردانگه در معرض خطر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها