مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2206 -تاریخ انتشار : جمعه 26 مهر 1392 -ساعت : 17:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ساخت فیلم آموزشی در موسسه بازیافت مازندران

مازند شورا: مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران از تولید و پخش برنامه تلویزیونی در موسسه بازیافت و مدیریت مواد زائد جامد استان خبر داد.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران، علی حجازی گفت: براساس قرارداد مشارکتی موسسه بازیافت و مدیریت مواد زائد جامد استان با شرکت سروش صدا و سیمای مرکز مازندران برنامه‌ای در حوزه پسماند در حال تهیه و ضبط است.

رئیس هیئت امنا موسسه بازیافت مازندران اظهار داشت: این برنامه کاملاً آموزشی بوده و با هماهنگی‌های به‌عمل آمده با صدا و سیمای مرکز مازندران از ماه آینده از این مرکز پخش می‌شود.

حجازی با بیان اهداف، عملکرد و برنامه‌های موسسه بازیافت افزود: این برنامه آموزشی با حضور کارشناسان این حوزه در سازمان همیاری شهرداری‌ها، موسسه بازیافت، ادارات کل مرتبط با موضوع و شهرداری‌های استان تهیه و تدوین شده است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران بیان داشت: با فرهنگ‌سازی از طریق رسانه‌های مکتوب و مجازی و همچنین رسانه ملی می‌توان نقشی قابل توجه در کاهش تولید زباله و پسماند داشت و محیط زیست و طبیعت سبز استان را از آلودگی نجات داد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بازیافت ،مدیریت پسما - -

مطالب مرتبط با : ساخت فیلم آموزشی در موسسه بازیافت مازندران
نظر شما در مورد : ساخت فیلم آموزشی در موسسه بازیافت مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها