مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2209 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 مهر 1392 -ساعت : 17:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

توسعه فضای سبز نیاز شهری قائمشهر است

مازند شورا: فرماندار قائم شهر حل معضل ترافیک و توسعه فضای سبز را از جمله نیازهای شهری این شهرستان اعلام کرد.

مازند شورا: علی پیرفلک ظهر پنچ شنبه در مراسم تودیع و معارفه شهردار قائم شهر با اشاره به اینکه این شهرستان با 200 هزار جمعیت دارای ظرفیت های بسیار علمی، فرهنگی، گردشگری، ترانتزیتی و دینی است، گفت: با اقدامات بسیار خوبی که در طی این چند سال انجام شده، توانسته است به جایگاه بسیار خوبی برسد.
 
وی مسائل و مشکلات در حوزه شهری و شهرداری قائم شهر را پارک های ساحلی، توسعه فضای سبز، فرهنگی و ورزشی، حل معضل ترافیک، ساماندهی بافت های فرسوده، توسعه حمل و نقل عمومی، ارائه طرح های عمرانی شهری، راه اندازی سازمان برای پارک ها، میادین و ارامستان ها، طرح تقاطع های غیر همسطح و زیر گذرها، هدایت آبهای سطحی و افزایش اقدامات فرهنگی و ورزشی عنوان کرد.
 
وی از شورای شهر شهرستان خواستار حمایت از شهردار و شهرداری و همچنین از شهردار با داشتن تخصص در روش های مدیریتی خود برای هدایت شهرگردید.
 
فرماندار قائم شهر افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بهره گیری از ظرفیت های شهری و حمایت از سازمان شهرداری برای جذب بودجه تلاش کنند.
 
پیرفلک تاکید کرد: شهردار و همه مسئولین نظام بدون حاشیه تمام توان و انرژی خود را برای خدمت بدون منت و بدون تکلیف به گونه ای عمل کند که در پایان عمر خدمت بتواند از عملکرد خود دفاع کند.

حجت الاسلام علی معلمی امام جمعه قائمشهر به فرمایشات رهبری که دولت آینده محسنات دولت گذشته را داشته باشد ولی مشکلات آن را نداشته باشد، اشاره و گفت: در دوران مدیریت شهردار سابق در قائم شهر تمام شهروندان اقدامات بزرگ وی را مشاهده کردند.

وی با بیان اینکه یکی از ویژگی های شهرداری بدست آوردن پول با تلاش و زحمت است، اظهارداشت: شهرداری باید از مردم برای درآمد خود پول دریافت کند که یک کار سخت و دشوار است و باید در هزینه کردن ، بسیار دقت کنند.

دعوت از 21 شهردار برای تصدی مدیریت شهری

همچنین رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر با بیان اینکه شورای شهر در روند انتخاب شهردار، حدود 21 نفر از شهرداران رابا مدرک دانشگاهی بالا دعوت کرد، افزود: با اطلاع از برنامه های کاندیداهای شهرداری و با 19 جلسه کار کارشناسی و تلاش اعضای شورای شهر، سید جعفر حسینی بعنوان شهردار انتخاب شد.

حامد ابراهیمی با بیان اینکه نگاه شورا برگرفته از نگاه مردم فهیم و فرهیخته شهرستان است، گفت: اولویت کار شورا، تکریم ارباب رجوع و اولویت ویژه شهرداری احترام به ارباب رجوع است، درآمد پایداربه همراه توسعه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در نظام ولایی مدیریت می کنیم و نگاهمان باید به قشر فقیر ویژه باشد، اظهارداشت: مهمترین و اساسی ترین نگاه شورا، نگاه فرهنگی و انقلابی است که باید فراتر از سر فصل ها باشد.

وی بیان کرد: اگر شهری زیبا داشته باشیم ولی جوانان ولایی و معتقد نداشته باشیم، هیچ فایده ای ندارد.
 
در این جلسه سید جعفر حسینی به عنوان شهردار جدید قائمشهر معرفی شد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قائمشهر،شهرداری ،فضا - -

نظر شما در مورد : توسعه فضای سبز نیاز شهری قائمشهر است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها