مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2211 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 مهر 1392 -ساعت : 17:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جذب دکترین‌ شهرسازی در شهرداری‌های مازندران

معاون استاندار مازندران خبر داد

جذب دکترین‌ شهرسازی در شهرداری‌های مازندران

مازند شورا: معاون عمرانی استاندار مازندران از جذب حداقل 5 نفر دکترای مرتبط با شهرسازی در شهرداری‌هایی با گرید 8 به بالا در استان خبر داد.

مازند شورا: عیسی هاشمی حیدری ظهر امروز در آیین معارفه شهردار جدید قائمشهر، شورای شهر را نماد تجلی خواسته‌های مردم و شهرداری را نماینده نمایندگان شهر دانست و اظهار داشت: این افراد مسئول باید در مرحله نخست نیازهای مردم را به خوبی بشناسند و از ظرفیت‌های قانونی استفاده مناسب کنند.

  وی افزود: شهرداری و شورا باید با تعاملی که در جامعه اسلامی ایجاد می‌کنند بتوانند زمینه آینده رو به رشد را برای جامعه شهری حوزه خود فراهم کنند.

  هاشمی نخستین قدم برای تحقق این امر را شناخت وضعیت و تعیین زمان و ابزار و نگاه خاص برای قرار گرفتن بر این منحنی دانست و خاطرنشان کرد: پیش نیاز هر تحول تغییر است.

  معاون عمرانی استاندار مازندران رعایت ارزش‌های جامعه را در این تغییرات اساسی دانست و بیان داشت: باید تغییراتی متناسب با نیازهای جامعه تشکیل و عملی شود.

هاشمی با الزامی دانستن سرعت عمل بالا در توسعه شهری اظهار داشت: تحقق این امر نیازمند به‌کارگیری تفکر و همت بسیجی و متخصصان است.

وی رسیدن به نقطه مطلوب خدمتگزاری را منوط به سازمانی قوی اعلام کرد که بتواند بهترین طرح‌ها را مطالعه و اجرایی سازد افزود: هر شهرداری باید این توان و نگاه را داشته باشد و از سازمان خود نیز این برنامه را اجرایی کند.

  هاشمی تصریح کرد: شهرداری‌های با گرید هشت به بالا، حداقل تا سقف پنج نفر دکترای معماری، شهرسازی برنامه‌ریزی شهری و سازه و رشته‌های مرتبط را اخذ می‌کنند تا از خلاقیت نیروهای متخصص داخل استان بهترین استفاده و برنامه‌ریزی شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری ، مازندران، - -

مطالب مرتبط با : جذب دکترین‌ شهرسازی در شهرداری‌های مازندران
نظر شما در مورد : جذب دکترین‌ شهرسازی در شهرداری‌های مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها