مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2218 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 مهر 1392 -ساعت : 09:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجرا طرح دفع بهداشتی فاضلاب در سه شهر مازندران

مازند شورا: مدیرعامل آبفا مازندران از اجرای طرح جمع آوری ودفع بهداشتی فاضلاب در سه شهر استان درحال حاضر خبرداد و گفت : هم اکنون دردیگر شهرهای استان نیز مطالعات این طرح به اتمام رسیده است.

مازند شورا: محمدتقی حسین زاده عصر سه شنبه در حاشیه اجرای طرح فاضلاب بهداشتی قائمشهر، بهره برداری از طرح جمع آوری ودفع بهداشتی فاضلاب درتمامی شهرهای استان را درصورت تامین اعتبار امکان پذیر دانست.
 
مدیر عامل آبفای شهری مازندران تصریح کرد : تخصیص اعتبارات لازم ومورد نیاز برای شروع طرح های جدید واتمام طرح های نیمه کاره مشکل شهروندان مازندران را به حداقل می رساند.

مدیر عامل آب و فاضلاب مازندران با بیان اینکه تحریم ها هیچ تاثیری در روند پیشرفت پروژه های فاضلاب شرکت ندارد تصریح کرد: بررغم تحریم های اقتصادی با تلاش ، تخصص وتوانمندی کارکنان آب وفاضلاب و پیمانکاران بومی عملیات اجرایی این طرح آغاز شد.

حسین زاده ساخت و نصب تجهیزات این تصفیه خانه توسط صنعتگران بومی یکی از مزایای این پروژه به شمار می رود که برای تکمیل این عملیات 280 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که پیش بینی می شود تا سه سال آینده به بهره برداری برسد.

حسین زاده با بیان اینکه عملیات اجرائی طرح فاضلاب قائمشهر در خیابان بهار این شهر آغاز شد افزود: این پروژه در سه مدول طراحی و تصفیه خانه آن در زمینی به مساحت هفت هکتار ساخته می شود.

وی اضافه کرد: با بهره برداری از این طرح 360 هزار نفر زیر پوشش خدمات جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب قرار خواهند گرفت.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب مازندران با تاکید بر اینکه پیش بینی می شود 520 کیلومتر خطوط شبکه فاضلاب دراین شهر اجرا شود تصریح کرد : با افتتاح مدول اول این طرح 120 هزار نفر زیر پوشش خدمات این طرح قرار می گیرند.

حسین زاده از اختصاص تسهیلات 150 میلیون یوروئی بانک توسعه اسلامی به طرح های آبرسانی و فاضلاب استان خبرداد وافزود: درصد بالائی از

 اعتبارات اختصاص داده شده بانک جهانی به بخش فاضلاب شهرهای ساری وبابل به ثمر نشسته است./ مهرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فاضلاب شهری،مدیرت پس - -

نظر شما در مورد : اجرا طرح دفع بهداشتی فاضلاب در سه شهر مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها