مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2219 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 مهر 1392 -ساعت : 09:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در حریم شهرها

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهرستان بابلسر گفت: جلوی هرگونه ساخت‌وساز غیرمجاز در حریم شهرها باید گرفته شود.

مازند شورا: رضا رستگار صبح امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش رودبست بابلسر اظهار داشت: شوراهای اسلامی شهر و روستا به‌عنوان حلقه اتصال مردم و مسئولان باید منشا خدمات ارزشمندی باشند.

وی با بیان اینکه عمران و آبادانی در شهرها و روستاها حاصل نمی‌شود مگر با همدلی و همکاری مسئولان و شوراها اذعان داشت: شوراها از دل مردم آمدند برای مردم، مطالبات مردم باید برطرف شود و برای انجام این مطالبات هیچ تعارفی با هیچ مسئولی نداریم.

رستگار با اشاره به اینکه به‌زودی برنامه پیش‌بینی شده خود را برای پیشبرد اهداف سطح شهرستان اعلام می‌کنیم گفت: هدف ما ارائه و اجرای طرح‌های کارشناسی شده برای بهبود وضعیت ساختار اجتماعی مردم بوده و از شوراها و دهیاران می‌خواهیم در این امر ما را یاری کنند.

رئیس شورای شهرستان بابلسر با تاکید به اینکه جلوی هر ساخت‌وساز غیرمجازی که در حریم شهرداری‌ها با موافقت اصولی شهردار ساخته می‌شود باید گرفته شود افزود: برای کمک به مردم از هیچ کاری دریغ نکنید.

وی با بیان اینکه هدف ما جلب رضایت مردم است گفت: از کارهای حاشیه‌ای دوری کنید و تمام تلاش شما کسب رضایت خدا و مردم باشد./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بابلسر ، ساخت و ساز - -

نظر شما در مورد : جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در حریم شهرها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها