مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2224 -تاریخ انتشار : شنبه 20 مهر 1392 -ساعت : 18:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جمعی از رانندگان تاکسی در نکا خواستار پاسخ مسوولان به مطالباتشان شدند

مازند شورا: جمعی از رانندگان تاکسی های درون شهری نکا روز شنبه با متوقف کردن خودروهای خود در خیابان علمیه این شهر خواستار رسیدگی مسئولان به مطالبات صنفی خود شدند.

مازند شورا: اعتراض رانندگان تاکسی در نکا به دلیل تغییر ایستگاه ها و توقف گاه های تاکسی شهرک نگین از خیابان علمیه به خیابان آرامگاه عنوان شد.

توقف فعالیت رانندگان با گلایه و انتقاد بسیاری از شهروندان این منطقه به دلیل پدید آمدن مشکلات جدید در تردد عمومی مواجه شد.

اعتراض رانندگان باعث اخلال جدی در روند جابه جایی مسافران و شهروندان در سراسر شهر بخصوص منطقه خیابان علمیه و شهرک نگین شد.

این اعتراض که از پیش از ظهر آغاز شده بدون درگیری خاصی ادامه دارد و شهرداری نکا برای نقل وانتقال مسافران در این منطقه از یک دستگاه مینی بوس استفاده کرده است.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی نکا نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در رابطه با اعتراض رانندگان گفت: این انتقال ایستگاه براساس مطالعات ساماندهی حمل و نقل همگانی در سطح شهر نکا انجام شد.

ˈروح الله جمشیدیˈ افزود: ما در برهه ای از زمان برای ارائه خدمات بهتر ایستگاهی را برای مدت زمان کوتاهی راه اندازی کردیم تا خدمات رسانی بهتری به شهروندان در شهرک نگین ارائه شود.

وی ادامه داد: امروز 8 نفر از رانندگان تاکسی این خط با متوقف کردن خودروهای خود از جابه جایی مسافرین خودداری کردند تا اعتراض خود را به محل ایستگاه اعلام کنند در حالیکه این ایستگاه براساس ضوابط باید در خیابان آرامگاه نکا راه اندازی شود.

جمشیدی گفت: برای رفاه حال مسافران و جابه جایی آنان با هماهنگی شهرداری در حال حاضر یک دستگاه مینی بوس در این خط مشغول حمل مسافرین است./ ایرنالینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تاکسی،حمل و نقل ، نک - -

نظر شما در مورد : جمعی از رانندگان تاکسی در نکا خواستار پاسخ مسوولان به مطالباتشان شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها