مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2247 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 مهر 1392 -ساعت : 16:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کارخانه کمپوست قائمشهر در میان اختلافات پیمانکار شهرداری و کارگروه پسماند مازندران

فرماندار قائمشهر خبر داد:

کارخانه کمپوست قائمشهر در میان اختلافات پیمانکار شهرداری و کارگروه پسماند مازندران

مازند شورا: فرماندار قائمشهر پیشرفت فیزیکی کارخانه زباله را با توجه به گزارش پیمانکار 75 درصد اعلام کرد و گفت: در صورت بهره برداری، بیش از 70 نفر به صورت مستقیم در این کارخانه مشغول به کار می شوند.

مازند شورا: علی پیرفلک صبح چهارشنبه در جلسه هماهنگی ساخت کارخانه کمپوست قائم شهر با بیان اینکه مشکلات و مسائل بر سر راه ساخت این کارخانه باید حداکثر ظرف مدت یکماه بررسی شود، اظهارداشت: پس از بررسی تمام جوانب، پیشنهاد ها و برآورده شدن رضایت طرفین با اولویت منافع شهرستان و مردم بهترین انتخاب باید صورت گیرد.
 
وی با اشاره به اینکه اولویت با پیمانکار فعلی است، افزود: در خصوص تامین منابع مالی و اختصاص بودجه هیچ تعهدی پذیرفته نمی شود و سرمایه گذاران با توجه به درآمدی که در آینده از این کارخانه بدست می آید، می توانند درآمد زدایی خوبی داشته باشند.
 
وی بیان کرد: اختلافات مابین پیمانکار شهرداری و کارگروه پسماند مازندران باید هرچه زودتر تعیین تکلیف شود.
 
فرماندار قائم شهر با بیان اینکه به جز ابنیه تاکنون پنج میلیارد و 800 میلیون تومان هزینه دستگاههای موجود در محل کارخانه شده است، اذعان داشت:  12 هکتار زمین با آماده سازی زیرساخت های آب، برق ، گاز و مخابرات در اختیار این کارخانه قرار گرفته است.
 
وی با اشاره به اینکه با سرمایه گذاری ،اجرا، فن آوری ، مدیریت و نظارت باید کارخانه کمپوست قائم شهر را تبدیل به یک برند کشوری شود، اظهارداشت: به بهترین پیشنهاد از نظر سرمایه و منابع مالی ، کیفیت و چگونگی بهره برداری اهمیت داده می شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کمپوست، قائمشهر، زبا - -

نظر شما در مورد : کارخانه کمپوست قائمشهر در میان اختلافات پیمانکار شهرداری و کارگروه پسماند مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها