مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2250 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 مهر 1392 -ساعت : 12:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بهره برداری از کارخانه کمپوست بهشهر نیازمند 30 میلیارد ریال اعتبار

مازند شورا: سرپرست شهرداری بهشهر گفت : تکمیل و بهره برداری از کارخانه کمپوست بهشهر نیازمند 30 میلیارد ریال اعتبار است.

مازند شورا: حمید آزموده ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : 20 میلیارد ریال از این مبلغ برای خرید دستگاه همزن که مورد مصرف اصلی این کارخانه قرار می گیرد هزینه خواهد شد و مابقی آن صرف احداث جاده دسترسی به این واحد صنعتی می شود.

وی بیان کرد: از سال 1387 تا کنون از محل اعتبارات عمرانی شهرداری مبلغ بیش از 20 میلیارد ریال بابت خرید زمین به مساحت 10 هزار متر مربع در مجاورت شهرک صنعتی بهشهر هزینه شد.

سرپرست شهرداری بهشهر افزود : احداث کارخانه کمپوست با ظرفیت پذیرش 250 تن در روز با هدف پردازش مواد زائد ، تر و خشک و تبدیل آن به کود گرانوله طراحی شده و بهره برداری از آن ، مشکل زباله های شهرهای شرق مازندران را برطرف می کند.

آزموده ادامه داد: این مجموعه در قالب سالنهای پذیرش، سورتینگ و تخمیر در حال آماده سازی بستر، تعبیه و جاگذاری سیستم دفع شیرابه.با پوشش دال های بتنی مشبک و جریان موافق هوادهی توده است.

وی گفت: ماشین آلات تهیه شده این واحد، بر اساس ساختار زباله تولیدی منطقه شمال کشور و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با همکاری کارخانه تراکتور سازی تبریز طراحی و ساخته شد و قادر به پردازش و تبدیل روزانه 250 تن زباله به صورت خودکار است.

سرپرست شهرداری بهشهر اظهار کرد: اعمال مدیریت اصولی و صحیح در دفن و دپو زباله رضایت مندی شهروندان را بهمراه خواهد داشتلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهشهر،محیط زیست ،کمپ - -

نظر شما در مورد : بهره برداری از کارخانه کمپوست بهشهر نیازمند 30 میلیارد ریال اعتبار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها