مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2253 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 مهر 1392 -ساعت : 17:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نگرانی مردم از دفن زباله در چهاردانگه/ تسریع در احداث کارخانه زباله سوز ساری

مازند شورا: عضو شورای اسلامی شهر ساری با تاکید بر تسریع در احداث کارخانه زباله سوز مرکز استان، از نگرانی مردم بخش چهاردانگه ساری به جهت دفن زباله ساری در این منطقه خبر داد.

مازند شورا: علیجان شمشیر بند شامگاه یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر ساری از عملکرد شهرداری و شورای شهر که در روز بارانی برای مهار آب های سطحی حضور داشتند، قدردانی کرد.
 
وی با بیان اینکه ما نباید کاری کنیم که مردم ساری در زمان وقوع سیل آسیب ببینند، گفت: برای مهار آب های سطح شهر ساری جهت جلوگیری از خسارت به شهروندان باید چاره اندیشی کرد.
 
عضو شورای اسلامی شهر ساری با تاکید بر اینکه محل دفن زباله در منطقه چهاردانگه، سبب نگرانی مردم منطقه شده است، گفت: قرار بود که زباله در هشت ماه به منطقه چهاردانگه حمل شود ولی هم اکنون هشت سال می گذرد، هنوز از سوی شهرداری اقدامی صورت نگرفت.
 
شمشیربند با بیان اینکه شیرابه زباله سبب آلوده شدن رودخانه و چشمه های منطقه چهاردانگه شد، افزود: هنوز هیچ اقدامی از سوی پیمانکار نصب تصفیه خانه زباله دربخش چهاردانگه انجام نشد.
 
وی با بیان اینکه ما نباید کاری کنیم که مردم بخش چهاردانگه را عصبانی کنیم تا از حمل زباله به چهاردانگه جلوگیری کنند، تاکید کرد: معضل زباله ساری باید با راهکار علمی رفع شود.
 
وی از برگزاری مراسم تجلیل از یادگاران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شهرستان ساری توسط شهرداری ساری خبر داد.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری، شورای شهر، زبا - -

نظر شما در مورد : نگرانی مردم از دفن زباله در چهاردانگه/ تسریع در احداث کارخانه زباله سوز ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها