مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2254 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 مهر 1392 -ساعت : 17:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جوابیه شورای مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها کمیسیون اصل 90 را قانع نکرد

مازند شورا: با توجه به جوابیه که از شورای مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها به این کمیسیون واصل شد اعضای کمیسیون اصل 90 از پاسخ قانع نشده و مسوولان باید در این زمینه پاسخگو باشند.

مازند شورا: مسوول کمیته سیاسی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در پی شکایت تعدادی از کاندیداهای انتخابات شوراها به این کمیسیون گفت: با توجه به جوابیه که از شورای مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها به این کمیسیون واصل شد اعضای کمیسیون اصل 90 از پاسخ قانع نشده و مسوولان باید در این زمینه پاسخگو باشند.

به گزارش مازند شورا؛ مصطفی افضلی‌فرد درباره شکایت برخی از کاندیداهای انتخابات شوراها به کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: در این زمینه کمیته سیاسی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی پیگیر رسیدگی به موضوع است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به مطرح شدن این موضوع از شورای مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها استعلام به عمل آمد و با توجه به جوابیه‌ای که ارسال شد اعضای کمیسیون قانع نشدند.

مسوول کمیته سیاسی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از مسوولان مربوطه دعوت به عمل آمده است تا با حضور در کمیسیون پاسخگوی موارد ابهامی باشند البته کمیسیون در برخی موارد از شاکیان می‌خواهد که در جلسات حضور یابند و در برخی موارد نیز از مسوولین مربوطه دعوت به عمل می آورد.

افضلی‌فرد ادامه داد: موضوع شکایت تعدادی از کاندیداهای انتخابات شوراها در مورد نحوه برگزاری انتخابات، خرید و فروش آرایی که انجام شده، حضور برخی از اشخاصی که از مکان‌های دیگر برای رای دادن آورده شده بودند و نیز نحوه رسیدگی به شکایات پس از برگزاری انتخابات و... بوده است.

به گفته وی عمده شکایت های مطرح شده از استان‌های تهران، البرز و آذربایجان شرقی می‌باشد./ ایسنالینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مجلس ،شوراهای اسلامی - -

نظر شما در مورد : جوابیه شورای مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها کمیسیون اصل 90 را قانع نکرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها