مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2255 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 مهر 1392 -ساعت : 17:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

درخواست عضو شورای شهر ساری از استاندار مازندران

مازند شورا: رئیس کمیسیون بودجه و مالی شورای اسلامی شهر ساری با تاکید بر اینکه استاندار مازندران یکی از معاونان خود را از نیروهای ساروی انتخاب کند، گفت: رسانه ها از حقوق حقه مرکز استان دفاع کنند.

مازند شورا: سعید نجاریان در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار کرد: باید همه افراد موثر بویژه رسانه ها تلاش کنند تا حداقل یکی از معاونان استانداری از نیروهای ساروی باشد چرا که از حقوق مرکز استان بهتر دفاع خواهد کرد.
 
وی  با تسلیت به مناسبت درگذشت سرپرست خبرگزاری فارس در مازندران گفت: مرحوم معافی خبرنگار پرتلاش استان بوده و نقش رسانه در پیشبرد امور جامعه ستودنی است.
 
نجاریان با اشاره به سیل اخیر و ریزش ساختمان در خیابان شهبند، گفت: ساختمان مزبور احداثی شرکت تحت پوشش سازمان نظام مهندسی ساختمان بوده که جای تاسف دارد.
 
عضو شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به مطلوب نبودن وضع درآمدی شهرداری ساری، تصریح کرد: نسبت بودجه جاری به عمرانی در شهرداری ساری 30 به 70 است بنابراین  برای وضعیت درآمدی باید فکری کرد تا مشکل ساز نشود.
 
وی یادآور شد: ساری به عنوان مرکز استان و یک شهر توریستی دارای سرویس دهی ملی است به همین جهت باید از اعتبارات ملی نیز بهره مند شود و تحقق این مهم مستلزم حمایت مسئولان استانی است.
 
رئیس کمیسیون بودجه و مالی شورای شهر از رئیس شورا خواست وقتی برای ملاقات اعضای شورا با استاندار بگیرد تا مسایل شهر به مدیر ارشد استان سریع تر منتقل شود.
 
شهر ساری، مرکز مازندران بیش از 400 هزار نفر جمعیت دارد
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سعید نجاریان، ساری،ش - -

نظر شما در مورد : درخواست عضو شورای شهر ساری از استاندار مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها