مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2256 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 مهر 1392 -ساعت : 17:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن

افزایش تعداد کمیسیون های شورای اسلامی شهر ساری در دوره چهارم

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهر ساری از افزایش دو کمیسیون به تعداد کمیسیون های شورای اسلامی شهر در دوره چهارم خبر داد.

مازند شورا: جمال باقری صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران، با تسلیت درگذشت سرپرست خبرگزاری فارس در مازندران، افزود: جای مرحوم معافی در این جلسه خالی بوده و مصیبت دلخراشی برای همه رسانه‌‌‌‌ها ایجاد شده است.
 
وی افزود: کمیسیون طرح و برنامه و کمیسیون بهداشت در شورای چهارم افزوده شده است.
 
رئیس شورای اسلامی شهر ساری افزود: نخبگان و دانشگاهیان طرح‌های خود را به کمیسیون طرح و برنامه شورا ارائه دهند تا مورد استفاده قرار گیرد.
 
باقری با بیان اینکه هرماه دو جلسه علنی برگزار می‌کنیم، گفت: با هماهنگی مسئول روابط عمومی و سخنگوی شورا، خبرنگاران در این جلسه حضور می‌یابند.
 
توجه شهرداری ساری  به مناطق محروم شهر

 پرویز شعبانی، عضو شورای اسلامی شهر ساری نیز در این نشست با ابراز تسلیت درباره درگذشت مرحوم جابر معافی، اظهار کرد: رسانه‌ها از ارکان مردم‌سالاری دینی هستند و نیازمند به رسانه‌هایی هستیم که اخبار متناسب با نیازهای جامعه به مردم برسانند.
 
وی هفته دفاع مقدس  را به همه ملت ایران، به ویژه به مردم ولایت‌ مدار شهر ساری تبریک گفت و افزود: هرچه داریم از دفاع مقدس است.

شعبانی، شورا را نماد حاکمیت مردم به سرنوشت خویش و نزدیک ترین محل برای حضور مردم در صحنه فعالیت های اجتماعی دانست و افزود: مدیون مردمی هستیم که به ما رای دادند و چشم انتظار عمران و آبادانی شهر هستند و این خواسته‌ای به حق است که با تصمیم‌گیری به دور از حب و بغض‌های سیاسی صورت می‌گیرد.
 
عضو شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اینکه مشکلات شهر زیاد است، گفت: زباله، ترافیک، آبهای سطحی و چاله چوله های سطح شهر، توجه به مناطق محروم، افزایش سرانه فضای سبز، پیگیری پروژه شهربازی و ساماندهی بازارهای هفتگی و بازار محله ها از جمله مشکلات شهر ساری است.
 
وی با تاکید بر ضرورت تحول سازمانی در شهرداری گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر برای رفع مشکلات شهری با یکدیگر تعامل داشته باشند.
 
وی بیان کرد: جذب نیرو خارج از حوزه شهرداری، رعایت شایسته سالاری در انتصابات، آموزش ضمن خدمت پرسنل، نظارت و ارزیابی، تعیین حدود اختیارات شهرداری های مناطق باید مورد توجه شهرداری قرار گیرد.
 
عضو شورای شهر ساری اظهار کرد: شهر خوب ساختنی بوده و یافتنی نیست بنابراین همه مسئولان، اعضای شورا، شهرداری، رسانه ها باید دست در دست هم به ساختن شهر کمک کنیم.
 
شهر ساری، مرکز مازندران بیش از 400 هزار نفر جمعیت دارد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جمال باقری، شورای شه - -

نظر شما در مورد : افزایش تعداد کمیسیون های شورای اسلامی شهر ساری در دوره چهارم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها