مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2261 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 مهر 1392 -ساعت : 17:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برگزاری همایش سراسری راهکارهای ارتقا سلامت و چالش‌ها در ساری

مازند شورا: چهارمین همایش سراسری راهکارهای ارتقاء سلامت و چالش ها 10 الی 12 مهر در ساری برگزار می شود.

مازند شورا: دبیر علمی این همایش که قرار است با محوریت فشارخون بالا برگزار شود، روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: این همایش در محورهای سبک زندگی و فشارخون بالا، مراقبت های جامعه محور در بیماران مبتلا به فشارخون بالا، درمان و پیشگیری در بیماری های وابسته به فشارخون بالا و همکاری های بین بخشی در پیشگیری از بیماری های وابسته به فشارخون بالا برگزار می شود.

دکتر ˈ زهره شاه حسینی ˈ با بیان اینکه 157 مقاله مروری و پژوهشی از سراسر کشور به دبیرخانه همایش ارسال شده است، افزود: از مجموع مقالات ارسال شده، 21مقاله به صورت سخنرانی و 63مقاله به صورت پوستر ارائه می شود.

 وی با اشاره به اجرای هفت سخنرانی جامع و یک پنل تخصصی با موضوع مولفه های اجتماعی سلامت در فشار خون، اظهار داشت: در این همایش اساتید و صاحب نظرانی از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور شرکت دارند.

شاه حسینی گفت: این همایش دارای 13امتیاز آموزشی برای رشته های دکترای مامایی و پرستاری، پزشک عمومی و خانواده، کارشناسان و کارشناسان ارشد رشته های پرستاری مامایی، بهداشت عمومی، کاردان پرستاری و مامایی و 9 امتیاز برای کارشناسان و کارشناسان ارشد علوم تغذیه، مدیریت خدمات بهداشتی، آموزش بهداشت، طب سنتی، اپیدمیولوژی است.

وی پیش بینی کرد که بیش از 300نفر در این همایش که در سالن آیت الله کوهستانی ستاد مرکزی دانشگاه علم پزشکی مازندران در ساری برگزار می شود، شرکت کنند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهداست و درمان ،سلام - -

نظر شما در مورد : برگزاری همایش سراسری راهکارهای ارتقا سلامت و چالش‌ها در ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها