مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2266 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 مهر 1392 -ساعت : 11:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دو معاون استاندار مازندران منصوب شدند

مازند شورا: سرپرستان معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی و معاونت برنامه ریزی و اشتغال استانداری مازندران منصوب شدند.

مازند شورا: آیین تودیع و معارفه معاونان سیاسی امنیتی و برنامه ریزی استانداری مازندران عصر شنبه در جلسه شورای اداری استان برگزار شد.
 
در این مراسم از تلاشهای هادی ابراهیمی معاون سیاسی امنیتی و ولی الله فرزانه معاون برنامه ریزی و اشتغال استان مازندران تقدیر شد و علیرضا یونسی رستمی و علی احسانی به عنوان سرپرستان معاونت سیاسی امنیتی و معاونت برنامه ریزی منصوب شدند.
 
هادی ابراهیمی معاون سابق سیاسی امنیتی استانداری مازندران در این جلسه گفت: مشروعیت نظام جمهوری اسالمی به ولایت است و هر نظام منهای ولایت فقیه طاغوت است.
 
وی اظهار داشت: قطب نمای تمامی حرکت خواص بصیرت است و صاحبان بصیرت موضعگیری های خود را با حق تنظیم می کنند و بی بصیرتها، قطب نمای خود را بر مبنای مادیات قرار داده اند.
 
وی گفت: تمام تلاش این بود که در راستای تحقق برنام های سیاسی و اجتماعی دولت توان خود را به کار گیریم و برگزاری انتخابات مجلس، انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی از جمله تلاشها بوده است.
 
ولی الله فرزانه معاون سابق برنامه ریزی استانداری مازندران نیز گفت: در تمام طول سالهای خدمت اداری مسائل ججناحی و گروهی را دخالت ندادم و منافع سازمانی را به منافع شخصی ترجیح داده ام.
 
وی اظهار داشت: اجرای سند چشم انداز توسعه، اهداف بالادستی از جمله مواردی بود که در برنامه ریزی ها سرلوحه کار قرار داشت./ مهر
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استانداری، مازندران، - -

نظر شما در مورد : دو معاون استاندار مازندران منصوب شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها