مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2267 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 مهر 1392 -ساعت : 11:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

احمد توکلی از تنظیم سند چشم‌انداز توسعه شهر رویان خبر داد

مازند شورا: شهردار جدید رویان گفت: سند چشم‌انداز توسعه شهر رویان تنظیم شد و برنامه کوتاه مدتی است که تا ابتدای سال 93 انجام می‌شود.

مازند شورا: احمد توکلی صبح امروز در مراسم معارفه خود به عنوان شهردار رویان اظهار داشت: رویان شهر تاریخی و باسابقه 61 ساله از تاسیس شهرداری، وظیفه‌مندی بزرگی را به عهده من گذاشته است.

وی ابراز داشت: تلاش می‌کنم تا با همکاری فرماندار،نماینده و اعضای شورا امکانات خوبی را وارد شهر کنیم و گام‌های بزرگی برای اعتلای شهر برداریم و برخی از مشکلات را رفع کنیم تا در پایان دوره کارنامه قابل دفاعی داشته و توشه اخروی و باقیات صالحات ما باشد.

شهردار جدید رویان ادامه داد: با حفظ ارتباط با شورا و شهرداران گذشته از تجربیات آنان استفاده خواهم کرد و برای انجام امور، سند چشم‌انداز توسعه شهر رویان را تنظیم و برنامه کوتاه مدتی هم داریم که تا ابتدای سال 93 انجام می‌دهیم.

توکلی تصریح کرد: در چشم‌انداز بلند مدت افزایش درآمدی مد نظر است و به وعده‌هایی که دادیم عمل خواهیم کرد و برای رفع مشکل ترافیک نیز تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم و از همه ظرفیت‌ها برای این امر استفاده می‌کنیم.

وی افزود: با احداث کمربندی،معابر درون‌شهری را به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌کنیم که ترافیک را توزیع و مشکل کاهش پیدا کند.

شهردار رویان تاکید کرد: در این راستا همکاری مردم اصل است، اگر همکاری مردم نباشد به نقطه هدف و مطلوب نمی‌‌رسیم.

توکلی گفت: آنچه ایزدشهر را نجات داد، ورود سرمایه‌گذار بود و با ظرفیت موجود در رویان،شهر به فضای اقامتی ـ تجاری تبدیل و موتور محرک سرمایه‌گذاری به شهر وارد و حرکت خوبی انجام شود.

وی بیان داشت: از دانشگاهیان،مهندسان و صاحبان اندیشه و فکر در اتاق فکر  استفاده می‌شود تا شهرداری که یک نهاد خدماتی است به یک نهاد اجتماعی تبدیل شود به گونه‌ای که در کنار کار خدماتی، عمرانی، فنی، رفاهی و ارشادی هم داشته باشد./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رویان ،شهردار،سند تو - -

نظر شما در مورد : احمد توکلی از تنظیم سند چشم‌انداز توسعه شهر رویان خبر داد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها