3 حلقه اتصال عملگرایی با لیست اصلاح‌طلبی

تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 - ساعت : 11:28

کد مطلب: 22695 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در انتخابات شورای شهر مرکزاستان؛

3 حلقه اتصال عملگرایی با لیست اصلاح‌طلبی

اختصاصی مازندشورا: در میان اسامی منتشر شده از سوی شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان، 3 نامزد پیشتاز این جریان از حیث مواضع مدیریت شهری همسو با جریان عملگرایی قلمداد می‌شوند

اختصاصی مازندشورا: چندی پیش شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان پس از بررسی‌های چند ماهه خود لیست نهایی اصلاح طلبان برای شورای اسلامی شهر ساری را منتشر نمود. این لیست که شامل نام 13 نامزد همسو با جریان اصلاح طلب می‌باشد، در حالی منتشر شده است که تعداد کرسی‌های شورای شهر ساری به 9 نفر تقلیل یافته است.

در میان اسامی منتشر شده از سوی شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان، 3 نامزد پیشتاز این جریان از حیث مواضع مدیریت شهری همسو با جریان عملگرایی قلمداد می‌شوند. علی آقامیری، فرامرز نقیبی و منصور نیستانی 3 نامزد شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان می‌باشند که در افکار عمومی از چهره‌های حامی جریان عملگرایی و شهردار ساری هستند.

فرامرز نقیبی که سابقه ریاست شورای اسلامی استان را در کارنامه خود دارد، علی آقامیری از چهره‌های متنفذ اصلاح طلب که طی سه دوره برادر ایشان سابقه عضویت در شورای شهر ساری و حمایت از مهدی عبوری به عنوان چهره حامی جریان عملگرایی محسوب می‌‌شود. همچنین منصور نیستانی با سابقه چندین دهه فعالیت سیاسی که حمایت قاطع و همه جانبه چهره‌های شاخص اصلاح طلبان استان همچون حسین روزبهی نماینده مردم ساری در مجلس ششم را دارد، در جرگه نامزدهای همسو با جریان عملگرایی محسوب می‌شود.

از این حیث می‌توان این سه نامزد اصلاح طلب شهر ساری را حلقه اتصال جریان اصلاحات و عملگرایی دانست.

نویسنده :

برچسب ها : #3 حلقه اتصال عملگرایی با لیست اصلاح‌طلبی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 3 حلقه اتصال عملگرایی با لیست اصلاح‌طلبی

*

*


X https://sport45.site/