مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2275 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 مهر 1392 -ساعت : 16:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجرای طرح شهردار مدرسه در مدارس مرزن‌آباد

مازند شورا: شهردار مرزن آباد از اجرای طرح شهردار مدرسه در مدارس این شهر خبر داد و گفت: اجرای این طرح تعامل دانش‌آموزان با شهرداری را بیشتر می‌کند.

مازند شورا: جعفر ردایی در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در مرزن‌آباد گفت: شهرداری آماده همکاری با مدارس این شهر در طول سال تحصیلی در بخش‌های مختلف است.

وی گفت: در زمینه حیاط‌سازی و آماده کردن فضاهای آموزشی این شهر نهایت همکاری با آموزش و پرورش انجام شد.

وی ادامه داد: این شهرداری با هماهنگی که با اعضای شورای اسلامی شهر مرزن‌آباد صورت گرفته مبلغ 10 میلیون ریال در طول سال به هر مدرسه کمک می‌کند.

ردایی تصریح کرد: این آمادگی نیز از سوی شهرداری مرزن‌آباد وجود دارد تا در برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری با اداره آموزش و پرورش همکاری داشته باشد.

وی بیان داشت: همچنین طرح دیگری را با همکاری آموزش و پرورش در مدارس شهر مرزن‌آباد انجام خواهیم داد که عنوان آن این است "اگر شما شهردار بودید چه می‌کردید؟" تا دانش‌آموزان به این سئوال پاسخ دهند.

ردایی بیان داشت:چه بسا جواب‌هایی که دانش‌آموزان به این سئوال می‌دهند می‌تواند خود طرح و برنامه‌ای برای توسعه شهری محسوب شود.

وی در پایان گفت: بازدید و جلسه پرسش و پاسخ با دانش‌آموزان به صورت ماهانه در دستور کار این شهرداری قرار دارد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مرزن آباد ،شهرداری، - -

نظر شما در مورد : اجرای طرح شهردار مدرسه در مدارس مرزن‌آباد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها