مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2292 -تاریخ انتشار : دوشنبه 01 مهر 1392 -ساعت : 10:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تسلیت استاندار و مجمع نمایندگان به اصحاب رسانه در مازندران

مازند شورا: در پی درگذشت مرحوم جابر معافی عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات و سرپرست خبرگزاری فارس در مازندران، دستگاههای اجرایی استان با صدور پیامهایی این ضایعه اسفبار را به جامعه رسانه ای استان تسلیت گفتند.

مازند شورا: در پیام تسلیت مجمع نمایندگان مازندران آمده است: در ضایعه ای اسفبار یکی از ارزشمندترین فعالان رسانه ای استان مازندران به رحمت خدا پیوست.
 
جابر معافی سرپرست خبرگزاری فارس مازندران و عضو خانه مطبوعات، در حسن خلق و تعهد به ارزش های والای اسلام و انقلاب شهره عام و خاص بود. زنده یاد جابر معافی در نخستین روز هفته دفاع مقدس به ندای حق لبیک گفته و جان به جان آفرین تسلیم کرد.
 
مجمع نمایندگان استان مازندران این حادثه تلخ را به خانواده، خویشاوندان، نزدیکان آن مرحوم، همکاران، و تمامی اصحاب رسانه تسلیت گفته، برای این عزیز سفر کرده علو درجات الهی و برای خانواده داغدارش صبر آرزومند است.
 
همچنین پي درگذشت ناگهاني مرحوم جابر معافي، سرپرست فقيد خبرگزاري فارس در استان، ربيع فلاح جلودار، استاندار مازندران نیز پيام تسليتي صادر کرد.
 
در بخشی از این پیام آمده است: مرحوم معافي از خبرنگاران فعال، مجرب و باسابقه بود که با رویکردی حرفه ای و فارغ از هر گونه دیدگاههای شخصی به پوشش اخبار و معرفی و تبیین فرصت ها و توانمندیهای استان مازندران می پرداخت.
 
اينجانب درگذشت این خبرنگار فرهنگی و متعهد را به خانواده داغدار ايشان، مردم مازندران و بويژه اصحاب فرهنگ و رسانه، تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت واسعه الهی و برای خانواده و بازماندگان سوگوار ایشان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.
 
 
 
مرحوم معافی از فعالان رسانه ای باسابقه استان مازندران بوده است.
 
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جابر معافی،فارس ،درگ - -

نظر شما در مورد : تسلیت استاندار و مجمع نمایندگان به اصحاب رسانه در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها