مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 23 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 اردیبهشت 1395 -ساعت : 13:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعضای شورا احساساتی نشوند

رئیس شورای‌شهر تهران در صحن علنی شورای شهر عنوان کرد:

اعضای شورا احساساتی نشوند

مازندشورا: رئیس‌شورای‌ شهر تهران در توصیه به اعضا این شورا، گفت: اعضای شورای‌شهر در حل مشکلات مناطق دچار احساس نشوند

مازندشورا: مهدی چمران در دویست‌وپنجاه‌وهشتمین جلسه‌علنی شورای‌شهر تهران، اظهار داشت: اعضای شورا در زمان ارائه گزارش‌های شورایاری‌ها دچار احساسات نشوند، زیرا هر هفته‌ که شورایاری‌ها برای ارائه گزارش در صحن شورا حاضر می‌شوند اعضا می‌خواهند متممی را به بودجه اضافه کنند.
 
وی در ادامه با اشاره به این‌که شهر تهران دارای مشکلات فراوانی است، افزود: به گفته برخی از اعضا، تهران دارای 17هزار میلیارد بودجه است و می‌خواهند مدیریت بیمارستان‌ها، مدارس و خیلی از ارگان‌ها را به شهرداری واگذار کنند در شرایطی که بودجه این شهر دارای اولویت‌هایی است و اول باید به آن رسیدگی شود.
 
رئیس‌شورای شهر تهران با تاکید بر پرهیز از نگرش احساسی در زمان ارائه گزارش‌ها، تصریح کرد: در جلسه گذشته شورایاری‌ها که منطقه 20 گزارش خود را در آن ارائه داد سه کارگروه جدید از جمله کارگروه بافت‌های فرسوده تشکیل شد در صورتی‌که انجام این کارها باید در زمان تنظیم بودجه صورت بگیرد.
 
به گفته چمران، اعضا در حل مشکلات دچار احساس نشوند زیرا هر هفته باید یک متمم بودجه اضافه شود  باید به‌جای آن به پیش‌بینی مشکلات بپردازیم تا بتوانیم هر چه سریع‌تر مسائل داخل محلات شهر را حل کنیم.  


منبع : تین نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای شهر تهران - رئیس شورای شهر -

نظر شما در مورد : اعضای شورا احساساتی نشوند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها