رقابت برای رای اولی با دامن زدن به شایعه رد صلاحیت‌ها

تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 اردیبهشت 1396 - ساعت : 20:59

کد مطلب: 23022 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رقابت برای رای اولی با دامن زدن به شایعه رد صلاحیت‌ها

اختصاصی مازندشورا: مهندس نعمتی ضمن تکذیب شایعه رد صلاحیت مهندس مدینه، آن را کذب محض خواند و ضمن دعوت از طرفداران برخی کاندیداها از پرهیز از بداخلاقی‌های انتخاباتی، از هواداران مهندس مدینه خواست به شایعات توجهی نکنند

اختصاصی مازندشورا: کمتر از 12 ساعت به آغاز زمان رسمی رای گیری شورای اسلامی شهر ساری باقی مانده است اما از بعدازظهر امروز شایعاتی مبنی بر رد صلاحیت‌های جدید در فضای مجازی پخش شده است.

رقابت برای کسب رای اولی در انتخابات ساری باعث شده است، برخی از هواداران بعضی کاندیداها با هدف تخریب اقدام به پخش شایعه ردصلاحیت برخی کاندیداها از جمله مسعود مدینه کنند.

مسعود مدینه که در دور چهارم شورای شهر ساری توانست رای دوم را کسب کند، اینک با حمایتی که جریان عملگرایی از وی انجام داده است، یکی از شانس‌های کسب رای اول در شهر ساری محسوب می‌شود.

پایگاه خبری مازندشورا برای پیگیری این موضوع با مهندس نعمتی رئیس ستاد انتخاباتی مهندس مسعود مدینه تماس گرفت تا صحت این موضوع را جویا شود.

مهندس نعمتی ضمن تکذیب شایعه رد صلاحیت مهندس مدینه، آن را کذب محض خواند و ضمن دعوت از طرفداران برخی کاندیداها از پرهیز از بداخلاقی‌های انتخاباتی، از هواداران مهندس مدینه خواست به شایعات توجهی نکنند.

نعمتی ضمن درخواست از مردم برای پیگیری اخبار رسمی از مراجع قانونی، افزود: مهندس مسعود مدینه با قدرت در عرصه انتخابات حضور خواهد داشت.  از تمام مردم عزیز شهرم خواهشمندم ضمن لبیک به ندای مقام معظم رهبری مبنی بر شرکت حداکثری در انتخابات روز 29 اردیبهشت، در پای صندوق‌های رای حاضر شوند و به شایعات توجه نکنند.


برچسب ها : #مسعود مدینه #تایید صلاحیت #انتخابات ساری #مهندس مدینه #شورای پنجم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رقابت برای رای اولی با دامن زدن به شایعه رد صلاحیت‌ها

*

*


X https://sport45.site/