مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2311 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 شهریور 1392 -ساعت : 17:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بازدید سر زده شهردار از اجرای طرح تفكيك زباله

مازند شورا: شهردار ساری با سركشی از چند مركز جمع آوری زباله خشك به تلفنهای تعدادي از شهروندان پاسخ داد و آنها را دعوت به همكاری بيشتر براي اجرای طرح تفكيك زباله از مبدا كرد.

مازند شورا: شهردار ساري با سركشي از چند مركز جمع آوري زباله خشك به تلفنهاي تعدادي از شهروندان پاسخ داد و آنها را دعوت به همكاري بيشتر براي اجراي طرح تفكيك زباله از مبدا كرد.

عصر روز گذشته عبوري بدون هيچگونه هماهنگي از مراحل اجراي طرح تفكيك زباله از مبدا بازديد كرد و در جريان مسائل و مشكلات اجراي آن قرار گرفت.

وي كه از چند مركز جمع آوري زباله خشك بازديد ميكرد در چند مورد به تلفنهاي مردم هم پاسخ داد شهروندان كه براي دادن نشاني و دعوت از ماموران جمع آوري زباله هاي خشك خود با اين مراكز تماس مي گرفتند گاه در كمال تعجب و ناباوري شهردار را مخاطب خود مي ديدند . عبوري نيز پس از گرفتن نشاني شهروندان با طرح سوالاتي از ميزان استقبال و رضايتمندي شهروندان مطلع ميشد.

اين گزارش حاكيست سيد محمدرضا گراميان مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري ساري پس از اطلاع از این اقدام عبوري و همراه شدن با شهردار به ارائه گزارش در خصوص ميزان موفقيت اجراي طرح پرداخت و گفت: سه وظيفه برعهده سازمان پسماند بود كه اطلاع رساني همراه با فرهنگ سازي، استفاده از پيمانكاران پرتوان و دادن تسهيلات لازم براي جلب مشاركت مردم از جمله اين وظايف بودند كه با تمام توان انجام شد.

گراميان سپس با اعلام اينكه روزانه 14 تن زباله خشك جمع آوري مي شود گفت: ترتيبي اتخاذ شده است تا اين ميزان بزودي به 20 تن در روز برسد.

بنا به گزارش امور رسانه شهرداري ساري عبوري در پايان اين بازديد سرزده از مديريت سازمان پسماند تقدير كرد و گفت: انتظار داريم اين طرح با موفقيت دنبال شده و الگويي شود براي تمامي شهرهاي استان تا از طلاي كثيف بهره اقتصادي برده شود./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری ،عبوری ، تفکیک - -

مطالب مرتبط با : بازدید سر زده شهردار از اجرای طرح تفكيك زباله
نظر شما در مورد : بازدید سر زده شهردار از اجرای طرح تفكيك زباله

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها