مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2313 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 شهریور 1392 -ساعت : 17:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اولین تدبیر از اولین استاندار دولت تدبیر+عکس

حضور دکتر ربیع فلاح در محل کار كار دكتر نيازآذری

اولین تدبیر از اولین استاندار دولت تدبیر+عکس

مازند شورا: حركت جالب و ماندني دكتر ربيع فلاح و حضورش حتی قبل از برگزاری مراسم معارفه در دفتر كار دكتر نيازآذری پيام مهمی بود به همه افرادی كه در استان به دنبال جوسازی و از دست رفتن فرصت‌ها هستند.

مازند شورا: دكتر ربیع فلاح استاندار جدید مازندران در یك اقدام ارزشمند و مدبرانه در محل كار دكتر نیازآذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ساری حاضر شد و این دو دوست قدیمی ساعتی به تبادل نظر و گفتگو پرداختند.

به گزارش مازند شورا به نقل از وب سای دانشگاه آزاد ساری در حالیكه در هفته های قبل بحث رقابت دكتر ربیع فلاح و دكتر كیومرث نیازآذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ساری برای مسئولیت استانداری مازندران در دولت تدبیر و امید به اوج رسیده بود ولی ناگهان دكتر كیومرث نیازآذری در یك مصاحبه اعلام كرد كه كار در دانشگاه را بر استانداری ترجیح می دهد به نظر می رسد این اقدام دكتر نیاز آذری بستر را برای تصمیم قاطع برای انتخاب دكتر ربیع فلاح برای استانداری مازندران فراهم كرد و استان مازندران جزء اولین استانهایی بود كه در دولت یازدهم استاندارش منصوب شد.


حركت جالب و ماندنی دكتر ربیع فلاح و حضورش حتی قبل از برگزاری مراسم معارفه در دفتر كار دكتر نیازآذری پیام مهمی بود به همه افرادی كه در استان به دنبال جوسازی و از دست رفتن فرصت ها هستند.

آقای ربیع فلاح با این اقدام ارزشمندش ثابت كرد كه دغدغه اصلی اش خدمت به استان و تلاش برای توسعه این استان مظلوم با همكاری همه فرهیختگان و چهره های تاثیر گذار استان است.

استاندار جدید مازندران به همه فهماند كه باید برای خدمت صادقانه مسائل شخصی و جناحی را كنار گذاشت و با تدبیر و اعتدال راه توسعه را در پیش گرفت.

مطمئنا این حركت مدبرانه و همراه با فرهیختگی دكتر ربیع فلاح كه خود از جامعه دانشگاه و دانشگاهیان است در خاطره تاریخی مردم ولایتمدار مازندران جاودانه خواهد ماند.

 

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ربیع فلاح، استانداری - -

نظر شما در مورد : اولین تدبیر از اولین استاندار دولت تدبیر+عکس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها