مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2315 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 شهریور 1392 -ساعت : 09:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آقای ربیع فلاح خوش آمدید اما ...

بیانیه جمعی از رسانه های مجازی مازندران در پی انتصاب استاندار جدید

آقای ربیع فلاح خوش آمدید اما ...

مازند شورا: در پی انتصاب ربیع فلاح به سمت استانداری مازندران، جمعی از رسانه های مازندران بیانیه ای را صادر کردند.

بسم ا...الرحمن الرحیم
 
نظر به اینکه دولت یازدهم در جمع بندی نهایی خود در خصوص تعیین و معرفی استاندار مازندران نهایتاً به انتصاب جناب آقای ربیع فلاح رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در مازندران رسیده است و ایشان طی روزهای آتی، سکان هدایت استانداری را بعهده خواهد گرفت، لازم می دانیم نکاتی را با ایشان در میان بگذاریم.
 
تبریک و اعلام حمایت و همکاری:
 
ضمن تبریک این انتصاب و آرزوی موفقیت برای شما و مدیران آینده استان به اطلاع می رسانیم تا چند روز گذشته، رسانه های فعال و موثر استان، هر کدام با تشخیص، استدلال و رسالت شان ، از گزینه ای برای تصدی پست استانداری مازندران حمایت می کردند اما اینک اعلام می داریم فصل رقابت تمام شد و فصل رفاقت ، همدلی آغاز گردیده است و از پس همه تلاش رسانه های استان بر محور همکاری، کمک و حمایت همه جانبه از استاندار (ربیع فلاح) خواهد بود.
 
دغدغه ما پیشرفت مازندران:
 
فصل رقابت کاندیدا و حمایت رسانه ها از گزینه های استانداری مازندران به پایان رسیده و امیدواریم از این پس، فصل همکاری های متقابل جهت شکوفایی استانمان را شاهد باشیم زیرا دغدغه همه ما پیشرفت مازندران است.
 
ما رسانه های استان، همواره بر این اصل استواریم که بعنوان یک رسانه مستقل، بدون هیچگونه حب و بغض، همانند کارکرد رسانه ای خود در دولت های گذشته، ضمن پوشش دادن همه نقاط قوت و عملکردها، نقد و رصد سایر اقدامات را نیز مد نظر قرار داده و برای پیشرفت مازندران عزیز از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
 
عزل و نصب سیاسی ممنوع:
 
ما رسانه های مازندران با رصد کامل عزل و نصب های آینده در استان، به استاندار جدید پیشنهاد می کنیم در انتصابات (مدیران کل، فرمانداران، معاونین و مدیران استانداری) بر اساس اصل شایسته سالاری عمل نموده و انگیزه های سیاسی، انتخاباتی و جناحی را با سرنوشت مردم استان گره نزنند.
 
برنامه مشخص برای توسعه استان:
 
یکی از خواسته های اصلی رسانه های مازندران از استاندار جدید ، برنامه مشخص و مدون برای توسعه و شکوفایی استان است که مطالبه بحقی است و ایشان باید مشخص نمایند که اولویت های استان در امر توسعه چیست. بی شک رسانه های استان، این مطالبه را همواره پیگیری خواهند نمود تا مدیران از ریل اصلی توسعه خارج نشوند.
 
البته نکات دیگری نیز وجود دارد که سعی خواهد شد در مجالی دیگر به اطلاع جنابعالی برسد.
 
والسلام علیکم

جمعی از رسانه های مجازی استان ولایتمدار مازندرانلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران، ربیع فلاح، - -

نظر شما در مورد : آقای ربیع فلاح خوش آمدید اما ...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها