مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 23176 -تاریخ انتشار : شنبه 30 اردیبهشت 1396 -ساعت : 20:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
در استیفای حقوق مردم اهل مماشات با کسی نیستم

پاسخ یوسف‌نژاد به اما و اگرهای در انتخابات ساری:

در استیفای حقوق مردم اهل مماشات با کسی نیستم

اختصاصی مازندشورا: از این حهت بنده به عنوان خدمت گزاری کوچک به هیچ وجه قائل به این موضوع نیستم که لکه‌ای این حضور شکوهمند را مخدوش کند و هر اقدامی که می‌تواند امر صیانت از آرا به حق مردم را ممکن سازد. پیگیری و مطالبه می‌کنم و در این خصوص اهل مماشات با شخص و جریانی نیستم و نخواهم بود

اختصاصی مازندشورا: روز 29 اردیبهشت شاهد حماسه‌ بی‌نظیر در کشور بودیم که برگی زرین در تاریخ جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. به همین منظور با دکتر یوسف‌نژاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی مصاحبه‌ای داشتیم که در ادامه می‌آید:

 

- در روز گذشته شاهد انتخابات باشکوهی در مازندران و شهر ساری بودیم. سخن شما با مردم چیست؟

یوسف‌نژاد: شایسته می‌دانم به سهم خود از مجموعه عوامل اجرایی، نظارتی که برگزار کننده انتخابات شکوهمند اردیبهشت ماه 96 بوده‌اند سپاسگزاری کنم. همچنین از زحمت کشان و فعالان نهادهای امنیتی، نظامی و نظارتی که زمینه این حضور فرخنده و مبارک را فراهم کرده اند تقدیر نمایم.

از اصحاب رسانه، فعالان فضای مجازی، ستادهای انتخاباتی کاندیداها اعم از شوراها و ریاست جمهوری نیز تشکر می‌کنم. به یقین اعلام می‌کنم که برنده واقعی انتخابات مردم قهرمان کشورمان و شهر استان ما می‌باشد و بهره اصلی این حضور ارزشمند نصیب ایران عزیز و نظام مقدس‌مان شده است که با رهبری داهیانه رهبری معظم انقلاب در مسیر تعالی و بلوغ در ابعاد مختلف قرار دارد.

- مازندرانی‌ها با دکتر حسن روحانی بیش از 200 هزار رای بیشتر از سال 92 نشان از اقبال مردم مازندران به دکتر حسن روحانی داشتند. نظر شما در این مورد چیست؟

یوسف‌نژاد: تاکید می‌کنم اثرات این حضور کم نظیر تا مدت‌های مدید به عنوان برگی ارزشمند در تاریخ گرانقدر کشور عزیزمان درج و ضبط خواهد شد. انتخاب جناب دکتر روحانی همان گونه که عرض کردم توامان با حرکت در مسیر تحقق اهداف همسو با منافع ملی تعبیر می‌شود. این حسن انتخاب به مردم عزیز و رهبری معظم تبریک عرض می‌کنم.

امیدوارم جناب روحانی و دولت تدبیر و امید با مغتنم شماری پشتوانه گران‌سنگ مردم شریف تحقق خواسته‌های مردم و بهره‌گیری از دیدگاه‌های منتقدان، نخبگان و کارشناسان در جهت بهبود امور اقدام کند از سویی دولت و جناب روحانی همان گونه که تاکنون به اثبات رسانده در جهت عمل به وعده‌ها و میثاق خود با مردم کوشا باشد.

 

- در انتخابات شورای اسلامی شهر ساری حرف و حدیث‌های بسیاری وجود دارد. در این مورد نظر شما چیست؟

یوسف‌نژاد: بنده به عنوان وکیل مردم شهرستان موظف و مکلف به استیفای حقوق همشهریان از مسیر قانونی می‌باشم.

خوشبختانه قانون انتخابات در کشورمان و اصل برگزاری انتخابات در کشور عزیزمان و نظام مقدس‌مان به گونه‌ای است فرایند مطالبه حق و اکثر رسیدگی به شکایات و اعتراضات در جای جای آن جاری و ممکن می باشد و بنده نیز هر اقدامی که به این مهم کمک کند را پیگیری و مطالبه می‌کنم.

از این حهت بنده به عنوان خدمت گزاری کوچک به هیچ وجه قائل به این موضوع نیستم که لکه‌ای این حضور شکوهمند را مخدوش کند و هر اقدامی که می‌تواند امر صیانت از آرا به حق مردم را ممکن سازد. پیگیری و مطالبه می‌کنم و در این خصوص اهل مماشات با شخص و جریانی نیستم و نخواهم بود. ان‌شاالله.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : یوسف نژاد - انتخابات ساری -

نظر شما در مورد : در استیفای حقوق مردم اهل مماشات با کسی نیستم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*