مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 232 -تاریخ انتشار : سه شنبه 31 شهریور 1394 -ساعت : 07:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اختصاص ۱۵۰ میلیون یورو تسهیلات به اجرای پروژه فاضلاب شهری در مازندران + اسامی شهرها

از طریق بانک توسعه اسلامی انجام گرفت

اختصاص ۱۵۰ میلیون یورو تسهیلات به اجرای پروژه فاضلاب شهری در مازندران + اسامی شهرها

مازند شورا: استاندار در این دیدار با اشاره به اجرای طرح‌های کمپوست و نیروگاه زباله سوز در شهرهای مختلف استان، خاطرنشان ساخت: ۱۵۰ میلیون یورو تسهیلات به اجرای پروژه فاضلاب شهرهای قائم شهر، آمل، محمود آباد، تنکابن و رامسر از بانک توسعه اسلامی اختصاص خواهد یافت.

مازند شورا: ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در دیدار برخی از نخبگان جوان و فعالان اجتماعی و محیط زیست، با اشاره به تنوع زیستی و طبیعی استان بیان داشت: باید با هم افزایی، اتحاد و استفاده از همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها، در حفظ و صیانت از این عرصه‌های خدادای تلاش کنیم.

 وی بر تقویت تشکل‌های مردم نهاد و استفاده از توانمندی آن‌ها در حوزه‌های مختلف استان تاکید کرد و با بیان اینکه بنده خود حامی و پشتیبان فعالیت این تشکل‌ها هستم، خاطر نشان ساخت: تعداد و فعالیت سازمان‌های مردم نهاد در دولت تدبیر و امید افزایش یافته است و دولت یازدهم بر بهره گیری از توان این تشکل‌ها تاکید دارد و از فعالیت آنان پشتیبانی می‌نماید.

استاندار با اشاره به اینکه برای مدیریت زباله و فاضلاب در استان برنامه داریم، افزود: هم اکنون طرح‌های کمپوست در شهرستان‌های بهشهر، قائم شهر، نور، بابل و تنکابن و نیروگاه زباله سوز در ساری و نوشهر در دست اقدام است.

مقام عالی دولت در مازندران، یاد آور شد: در تلاش هستیم به میزان ۱۵۰ میلیون یورو برای اجرای پروژه فاضلاب شهرهای قائم شهر، آمل، محمود آباد، تنکابن و رامسر از بانک توسعه اسلامی تسهیلات دریافت نماییم.

وی بر لزوم مدیریت مناسب بر انهار مازندران اشاره کرد و بیان داشت: اینک برداشت شن و ماسه از رودخانه‌های استان کنترل شده است.

استاندار با اشاره به اینکه هر طرح و اقدامی در استان باید با پیوست زیست محیطی به تصویب برسد، افزود: عقب ماندگی مازندران در مهار آب‌های سطحی باید جبران شود.

فلاح، خاطر نشان ساخت: ۱۰۰ هزار هکتار از اراضی شالیزاری استان که مشکل ماندابی دارد، باید با زهکشی رفع شود.

در این دیدار ۱۲ نفر از نخبگان و فعالان محیط زیستی به ارایه نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود در راستا پرداختند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه فاضلاب شهری - ربیع فلاح - -

نظر شما در مورد : اختصاص ۱۵۰ میلیون یورو تسهیلات به اجرای پروژه فاضلاب شهری در مازندران + اسامی شهرها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها