مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2332 -تاریخ انتشار : یکشنبه 17 شهریور 1392 -ساعت : 16:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سامانه خدمات الکترونیک شهرداری ساری راه اندازی شد/ ارائه 60 خدمت شهری

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری ساری:

سامانه خدمات الکترونیک شهرداری ساری راه اندازی شد/ ارائه 60 خدمت شهری

مازند شورا: مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساری گفت: سامانه خدمات الکترونیک شهرداری ساری راه اندازی شد.

مازند شورا: علیرضا عظیمی ظهر امروز در حاشیه بازدید از طرح‌های فناوری اطلاعات شهرداری ساری در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه پرتال شهرداری ساری در ارائه خدمات، برتر کشوری است، اظهار داشت: پرتال شهرداری ساری یکی از کامل‌ترین درگاه‌های الکترونیک در کشور است.

وی افزود: پرتال شهرداری ساری در ارائه خدمات شهری قابل رقابت با کلان شهرهای کشور است.

این مسئول ادامه داد: این خدمات از طریق درگاه الکترونیک شهرداری ساری و به نشانی saricity.ir قابل دسترسی است.

عظیمی با اشاره به راه‌اندازی پرتال شهرداری ساری در سال جاری برای خدمات‌رسانی به شهروندان ساروی ، تصریح کرد: این سایت با خدمات متعدد و کارآمد در زمینه خدمات نوین شهری یکی از کامل‌ترین پرتال‌های کشوری است.

وی تعداد خدمات این پرتال شهری را به بیش از 60 مورد دانست و ادامه داد: این امر نشانگر توجه ویژه مدیریت شهری با تحقق شهرداری الکترونیک و ارتباط شهروندان با این نهاد خدمات‌رسان در راحت‌ترین شیوه و کوتاه‌ترین بازده زمانی است.

مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساری اظهار داشت: ارائه خدمات الکترونیکی به شهروندان شامل سامانه مناقصه و مزایده، پرداخت الکترونیکی عوارض خودرو و نوسازی، کارتابل پرسنلی، سامانه جستجوی اشیا به جا مانده در اتوبوس و تاکسی، سامانه اطلاعات مشاغل، سامانه مسیریابی و درخواست خدمات مختلف می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: در این نسخه الکترونیکی علاوه بر معرفی پروژه‌های شاخص فناوری اطلاعات شهرداری ساری به معرفی چگونگی استفاده از نسخه موبایل این درگاه و سامانه مرکزی پیامک پرداخته شده است.

عظیمی خدمات الکترونیکی به مسافران را از دیگر اقدامات پرتال شهرداری ساری دانست و یادآور شد: درگاه الکترونیک شهرداری بستری مناسب برای مسافران به منظور اطلاع‌یابی آنان از شهر ساری، نقاط و مکان‌های دیدنی و گردشگری، اماکن مذهبی، اقامتی و خدمات قابل ارائه به آنان است./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرالکترونیک ،ساری،س - -

نظر شما در مورد : سامانه خدمات الکترونیک شهرداری ساری راه اندازی شد/ ارائه 60 خدمت شهری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها