مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2334 -تاریخ انتشار : شنبه 16 شهریور 1392 -ساعت : 22:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بودجه شهرداری‌های مازندران به حدود 5 هزار و500 میلیارد ریال افزایش یافت

مازند شورا: معاون عمرانی استاندارمازندران، از افزایش بودجه امسال شهرداریهای این استان به حدود 5هزار و500میلیارد ریال خبر داد.

ˈمازند شورا: سیدعیسی هاشمی حیدریˈ روز شنبه در مراسم افتتاح خانه بازنشستگان سرای مهر آمل گفت: همسو با این اعتبارها، استانداری مازندران نیز در ابلاغیه ای به شهرداران مازندران از آنان خواسته تا حدود 70درصد بودجه امسالشان را به بخش عمرانی اختصاص دهند.

وی، با بیان اینکه بودجه های سالانه شهرداریهای مازندران باید برابر برنامه ریزیهای اصولی و هدفمند محقق و به همین وضعیت صرف طرح های عمرانی و خدماتی شود، تصریح کرد: شهردارانی که با ز مشکلات مالی در برخی شهرهای مازندران مواجه اند و گلایه دارند ، باید به سمت حصول به درآمدهای پایدار گام بردارند و انتظار تحقق بودجه سالانه خود را از محل دریافت عوارض شهری نداشته باشند.

معاون عمرانی استاندارمازندران با اشاره به اینکه شهرداری آمل در مدیریت دو ساله ˈ احمدامیرسلیمانیˈ شهردار این شهر توانست بودجه سالانه این شهر را از حدود 400میلیارد ریال به حدود 800میلیارد ریال افزایش دهد ، تصریح کرد: اکنون شهر آمل در اجرای به موقع طرح ها و بهره برداری از آنها در حوزه شهری در میان شهرهای مازندران الگو شده واین مهم فقط با کار تیمی وهمراهی اعضای شورای اسلامی شهر با شهرداری و شهروندان تحقق یافته است.

هاشمی، با اشاره به اینکه افتتاح سرای مهر بازنشستگان درشهر آمل از سوی شهردار آمل ایده ای بوده که درهمایش شهرداران مازندران در بابلسر به شهرداران پیشنهاد و نخستین بار در این شهر اجرا شد، افزود: اینکه در مدیریت های اجرایی از توان فکری و تجربه افراد بازنشسته ومتخصص استفاده شود نوعی فرصت طلبی و برگ برنده ای برای مدیریت های جوان در راس کارهای اجرایی خواهد بود.

وی، از اعضای جوان دوره چهارم شورا ونیز مدیریت شهرداری خواست، تکمیل طرح های نیمه تمام در شهر آمل با تعامل وهمراهی بیشتر در راستای رضایتمندی شهروندان آنها در اولویت کاری خود قرار دهند.

در مراسم روز شنبه با حضور مسئولان استانی وشهرستانی خانه بازنشستگان و سالمندان شهرستان آمل با عنوان ˈ سرای مهر ˈ همزمان با سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) در زمینی به مساحت بیش از 7 هزار و 110 متر مربع با زیربنای 450 متر مربع در محوطه پارک لاله با اعتبار حدود 5مییارد ریال از محل اعتبارهای شهرداری آمل بهره برداری شد.

شهر آمل بیش از 250هزار نفر جمعیت داردلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرای مهر آمل،خانه با - -

مطالب مرتبط با : بودجه شهرداری‌های مازندران به حدود 5 هزار و500 میلیارد ریال افزایش یافت
نظر شما در مورد : بودجه شهرداری‌های مازندران به حدود 5 هزار و500 میلیارد ریال افزایش یافت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها