مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 23460 -تاریخ انتشار : شنبه 06 خرداد 1396 -ساعت : 10:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کثیف‌ترین انتخابات فریدونکنار را در دوره‌ پنجم شوراها شاهد بودیم

منتخب مردم در پنجمین دوره شورای شهر فریدونکنار:

کثیف‌ترین انتخابات فریدونکنار را در دوره‌ پنجم شوراها شاهد بودیم

مازندشورا: منتخب مردم در پنجمین دوره شورای شهر فریدونکنار با اشاره به اینکه کثیف‌ترین انتخابات فریدونکنار را در همین دوره شاهد بودیم، از ارائه گزارش 6 ماهه در مساجد این شهرستان خبر داد.....

مازندشورا: منتخب مردم در پنجمین دوره شورای شهر فریدونکنار با اشاره به اینکه کثیف‌ترین انتخابات فریدونکنار را در همین دوره شاهد بودیم، از ارائه گزارش 6 ماهه در مساجد این شهرستان خبر داد.

سیدجواد قاسمی منتخب مردم فریدونکنار در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر در جمع مردم این شهرستان در مسجد بقیه‌الله، اظهار کرد: از عملکرد شورای چهارم دفاع می‌کنم البته ضعف‌هایی وجود داشت که امیدواریم با ورود این منتخبان پوشش داده شود.

وی با انتقاد از عملکرد هیئت‌ نظارت فریدونکنار بر انتخابات، افزود: پرچالش‌ترین، بدترین و کثیف‌ترین انتخاباتی که تجربه کردم در دوره پنجم بود.

عضو شورای شهر فریدونکنار تصریح کرد: در این انتخابات بحث دارا و ندار مطرح بود و بسیاری از افراد واقعا کار کردن اما چون ابزار و پول نداشتن به حق خود نرسیدند.

قاسمی با اشاره به اینکه تخلفات بسیاری در انتخابات شوراها انجام شد، گفت: از ساعت ۱۱ صبح در خیابان‌ها شاهد خرید و فروش رای بودیم و فیلم‌های بسیاری از تخلفات موجود است که شهر کشش آن را ندارد.

وی یادآور شد: افرادی از بندر ترکمن و گنبد در پای صندوق‌های رای انتخابات شورای شهر فریدونکنار دیده شدند و مشخص نیست کسی که با این کارها وارد شورا می‌شود چگونه می‌توانند به نفع مردم گام بردارند.

عضو شورای شهر فریدونکنار تاکید کرد: تمامی این تخلفات به دلیل عدم مدیریت انتخاباتی و نظارتی بود.

قاسمی اظهار کرد: در انتخابات رقابت لازم است اما از الان دیگر رفاقت و انسجام برای پیشرفت کار لازم است.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که تا الان بازیگردان انتخابات بودند، از این لحظه باید در حاشیه قرار بگیرند و بازی باید به اعضای شورا واگذار شود.

عضو شورای شهر فریدونکنار با بیان اینکه در شورا انتخاب شهردار بسیار مهم است، تصریح کرد: در موضوع انتخاب شهردار چالش‌هایی به وجود می‌آید.

قاسمی با اشاره به اینکه حضور مستمر در مساجد و ارتباط با مردم از برنامه‌های اصلی من است، گفت: هر ۶ ماه در مساجد گزارش ۶ ماهه می‌دهم.

این منتخب مردم در پنجمین دوره شورای شهر فریدونکنار خاطرنشان کرد: هیچ تقلبی نکردم و هیچ گروهی به غیر از جوانانی که برای آن‌ها زحمت کشیده بودم پشت سر من نبودند.

قاسمی در پایان با اشاره به هزینه‌های تبلیغات خود، اظهار کرد: مبلغ ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان که تمامی آن از هزینه شخصی بود خرج تبلیغات شد.


منبع : شمال نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قاسمی - منتخب فریدونکنار -

نظر شما در مورد : کثیف‌ترین انتخابات فریدونکنار را در دوره‌ پنجم شوراها شاهد بودیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها