مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2355 -تاریخ انتشار : سه شنبه 12 شهریور 1392 -ساعت : 20:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معرفی روسای شوراهای زیراب، پل سفید و آلاشت

مازند شورا: روسای شوراهای اسلامی شهرهای زیراب، پل سفید و آلاشت در مراسم تحلیف چهارمین دوره فعالیت شوراهای اسلامی معرفی شدند.

مازند شورا: همزمان با سراسر کشور مراسم تحلیف و معرفی روسای شوراهای اسلامی شهرهای سوادکوه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در  جلسه بعدازظهر امروز که با ریاست معاون فرماندار شهرستان سوادکوه برگزار شد، شوراهای اسلامی شهرهای زیراب، پل سفید و الاشت روسای خود را برای یک سال شناختند.

بر اساس این گزارش، هرمز علی‌نژاد به عنوان رئیس نخستین سال چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر زیراب انتخاب شد و منوچهر قبادی به عنوان نائب رئیس، سید عیسی موسوی نژاد به عنوان خزانه دار، غلام عباس ربیعی به عنوان منشی و نرگس کمالی به عنوان عضو انتخاب شدند.

محمود اعتصامی به عنوان سرپرست شهرداری زیراب معرفی شد و انتخاب نماینده شورای اسلامی شهر زیراب در شورای فرادست به آینده موکول شد.

برای شهر پل سفید نیز محمد ابراهیم راستگو به عنوان رئیس، مازیار راعی به عنوان نائب رئیس، سهراب کاظمی به عنوان خزانه‌دار، رامین کاظمی به عنوان منشی و اصغر گرزین تبار به عنوان عضو معرفی شدند.

شهردار یا سرپرست شهرداری پل سفید و نماینده این شورا در شورای فرادست تا لحظه تنظیم خبر معرفی نشده‌اند.

اعضای شورای اسلامی آلاشت، سهراب نعمتی را به عنوان رئیس شورا، محمد آذر بهرام را به عنوان نائب رئیس، باباگل ولی زاده را به عنوان خزانه‌دار، علی پهلوان را به عنوان منشی و جمشید پهلوان را به عنوان عضو شورا معرفی کردند.

عبدالکریم پهلوان در مقام شهردار الاشت ابقا شد و نماینده این شورا در شورای فرادست تا لحظه تنظیم خبر معرفی نشده است./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زیراب، پل سفید ، آلا - -

نظر شما در مورد : معرفی روسای شوراهای زیراب، پل سفید و آلاشت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها