مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2362 -تاریخ انتشار : سه شنبه 12 شهریور 1392 -ساعت : 19:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

هیئت رئیسه شورای شهر کتالم و سادات شهر معرفی شدند

مازند شورا: اعضای هیئت رئیسه شورای شهر کتالم و سادات شهر رامسر معرفی شدند.

مازند شورا: محمد شمسی به عنوان رئیس و محمد دوستی به عنوان نایب رئیس و ابراهیم ولی شیخ زاهد، خزانه دار شورای اسلامی کتالم و ساداتشهر و ضرغام طالش عسگر ثانی نیز به عنوان منشی انتخاب و معرفی شدند.
 
فرماندار رامسر ظهر سه شنبه در مراسم تحلیف چهارمین دور شوراهای کتالم و سادات شهر گفت: برگزاری انتخابات یک امتحان بزرگ بود و مردم ما با شرکت صدر صدی دین خود را به نظام و شهدا ادا کردند و حضوری بی نظیر در پای صندوق های رای داشتند که جای تقدیر و قدر دانی از شهروندان فهیم دارد.
 
رستم زرودی افزود : 150 نفر در مجموع انتخابات شوراهای اسلامی روستا موفق به حضور در شوراهای روستا شدند و در شهرهای کتالم و سادات شهر نیز 12 نفر موفق به کسب رای اعتماد شدند.
 
وی خطاب به اعضای شورای چهارم کتالم و سادات شهر گفت: با توجه به اینکه حوزه جغرافیایی کتالم و ساداتشهر بسیار وسیع است و این شهرها نیز دارای بافت فرسوده و اقشار کم در آمد و ضعیف و در مقابل کم توقع هستندکه باید از سوی شورا به این موضوعات توجه شود.
 
زرودی در بخش دیگری از سخنان خود از اعضای شورای اسلامی  چهارم کتالم و سادات شهر در خواست کرد تا نسبت به رعایت حقوق شهروندی پایبند باشند و هرگز حقوق حقه مردم را فدای موقعیت شغلی خود نکنیم و در جهت عمل به شعار های تبلیغاتی خود که موفق به اخذ رای مردم شدید، گام بردارید.
 
فرماندار رامسر گفت : به مردم سخت نگیرید و البته هرگز اموال شهرداری را به تاراج نگذارید و معضلات شهری را رصد کرده و نیاز های فوری مردم را در الویت کاری خود قرار بدهید و تابع قانون باشید و هرگز تفسیر به رای آن هم به نفع خود نکنید و خدمت به مردم را اصل بدانید.
 
فرماندار رامسر ادامه داد : یک شورای شهر زمانی موفق عمل خواهد کرد که اعضای آن وفاق داشته و نیت خدمت به مردم داشته باشند بنابراین باید از حواشی بپرهیزید و به گونه ای عمل کنید تا میان شما که نماینده مردم هستید فاصله نیفتد و راهکار چنین موفقیتی هم دورذی و پرهیز از جلسات و لابی های خصوصی و محفلی به دور از جلسات رسمی است./ مهرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای شهر ،رامسر ،کت - -

نظر شما در مورد : هیئت رئیسه شورای شهر کتالم و سادات شهر معرفی شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها