مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 237 -تاریخ انتشار : سه شنبه 31 شهریور 1394 -ساعت : 06:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دهیاران حق شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را ندارند

امروز در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس مصوب شد؛

دهیاران حق شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را ندارند

مازند شورا: عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، از موافقت کمیسیون متبوعش با طرح شورای‌عالی استان‌ها انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران خبر داد و گفت: طبق این طرح دهیاران حق شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را ندارند.

مازند شورا: صید عیسی دارایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری جزییات جلسه امروز یک شنبه(29 شهریور) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، گفت: طرح شورای‌عالی استان‌ها در خصوص الحاق یک تبصره به ماده (15) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداراندر جلسه امروز این کمیسیون بررسی اما با مخالفت اعضای کمیسیون رو به رو شد.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، از بررسی طرح شورای‌عالی استان‌ها در خصوص بند (3) ماده (28)  قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران خبر داد و افزود: طبق این طرح مقرر شد دهیاران حق شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را ندارند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور یادآور شد:انتخاب اعضاء برای کمیسیون مشترک بررسی لایحه مدیریت حوادث غیرمترقبه کشوراز دستور کارهای امروز این کمیسیون بود که به علت کمبود وقت به جلسه بعدی کمیسیون موکول شدلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دهیاران - انتخابات - -

نظر شما در مورد : دهیاران حق شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را ندارند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها