مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2373 -تاریخ انتشار : سه شنبه 12 شهریور 1392 -ساعت : 10:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ارتباط سفر آیت الله هاشمی با انتخاب استاندار مازندران

مازند شورا: این روزها بحث معرفی استاندار آینده مازندران فوق العاده داغ و حساس شده و سفر آیت الله رفسنجانی به عنوان آخرین حصول نهایی نتایج انتخاب استاندار مازندران مطرح شده است. ظاهراً آقایان نمی‌دانند رئیس جمهور مرد اول دولت و وزیر كشور فردی دیگر می‌باشد و جایگاه رئیس تشخصی مصلحت نظام هیچ ارتباطی به انتخاب استاندار ندارد.

مازند شورا: این روزها بحث معرفی استاندار آینده مازندران فوق العاده داغ و حساس شده و سفر آیت الله رفسنجانی به عنوان آخرین حصول نهایی نتایج انتخاب استاندار مازندران مطرح شده است. ظاهراً آقایان نمی‌دانند رئیس جمهور مرد اول دولت و وزیر كشور فردی دیگر می‌باشد و جایگاه رئیس تشخصی مصلحت نظام هیچ ارتباطی به انتخاب استاندار ندارد، اما این همه تشریفات و تبلیغات و نصب بنر و پلاكارت‌های تبلیغاتی و تعطیلی ادارات و بازار برای حضور ایشان نباید كار اصولی و قانونی باشد كه صد البته شخص ایشان نیز به هیچ عنوان راضی به صرف این همه هزینه مالی برای سفر به منطقه نبوده و نیست.

البته بسیاری از مدیران كنونی استان در این سفر هنر تشریفات، تبلیغات، تزئینات و تداركات مالی و ایجاد مزاحمت برای مردم كه با نارضایتی مردم همراه بود، را به نمایش گذاشتند كه اقدامی ناپسند قلمداد می‌شود.

زمانیكه مقام معظم رهبری در سفرهای رسمی استانی خود سخت با عوامل تشریفات و تبلیغات برخورد می كنند و اینگونه تشریفات و تبلیغات را كار غیر اخلاقی، غیراسلامی  می‌دانند و به همگان نصیحت می‌كنند كه اینگونه تشریفات حتی برای سفر خودشان نیز پسندیده نیست در سفر آیت الله رفسنجانی متأسفانه مسئولین دولتی كه اكثریت مطلق آن از مدیران دولت بودند از این امر نافرمانی كرده اند، زمانیكه آیت الله رفسنجانی به منزل آیت الله نظری و دفتر آیت الله طبرسی وارد می‌ءشود در شهری ساری خبری از این تشریفات و تبلیغات نبود، جالب است یادآوری شود در منزل آیت الله نظری، رئیس تشخیص مصلح نظام روی حصیر سنتی مهمان آیت الله نظری بوده است.

بسیاری از مدیران كل ادارات و سازمان ها دفتر كار خود را ترك كرده و برای استقبال از ایشان رفته بودند شاید این دسته از مدیران برای اعلام آمادگی جهت ادامه مدیریت در دولت جدید شرف حضور پیدا كرده بودند قطع به یقین هر دولتی باب میل خود مدیرانش را معرفی خواهد كرد همانطوریكه دولت قبلی مدیران كنونی را جایگزین مدیران پیش از خود كرده، این دولت نیز مطمئناً مدیران مد نظر خویش را بر مسند كار قرار خواهند داد كه به هیچ عنوان نباید تأسف خورده و متعجب شد./ شعبان وفایی نژادلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آیت الله هاشمی رفسنج - -

مطالب مرتبط با : ارتباط سفر آیت الله هاشمی با انتخاب استاندار مازندران
نظر شما در مورد : ارتباط سفر آیت الله هاشمی با انتخاب استاندار مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها